Zbiorniki tworzywowe mediów krytycznych – niestandardowe wymiary i kształty

Chemoodporne zbiorniki tworzywowe mediów krytycznych znajdują zastosowanie…

…we wszystkich gałęziach przemysłu.

Zbiorniki tworzywowe mediów krytycznych wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Amargo specjalizuje się w budowaniu skomplikowanych, nietypowych zbiorników na substancje skrajnie niebezpieczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przechowywanie na przykład kwasów musi się odbywać w sposób niezawodny i bezpieczny. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w 100% zadowalające i bezawaryjne, na co dajemy gwarancje.

W AMARGO każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, czyli „szyty na miarę”. Wszystkie szczegóły dostosowujemy na podstawie informacji od Klienta i wizji lokalnej do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy, co umożliwia nam budowę nietypowych instalacji.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu, naprawach oraz modernizacji zbiorników z tworzywa, dlatego służymy fachowym doradztwem popartym wiedzą i praktyką. Dzięki wnikliwej analizie warunków i możliwości Klienta jesteśmy w stanie dopasować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Oferujemy nie tylko zbiorniki na media krytyczne, ale także elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, króćce, kształtki i inne. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Możemy poprowadzić realizację kompleksowo – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Przyjdź, zadzwoń, napisz! AMARGO z zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl