Kompleksowe wykonawstwo inwestycji

Realizujemy inwestycje przemysłowe w modelu „zaprojektuj i wybuduj”. W naszych rękach często jest generalne wykonawstwo. Taka formuła znacznie skraca proces inwestycyjny, jak również zdejmuje z Ciebie – Inwestora – szereg obowiązków i ogranicza ryzyko.

W ramach inwestycji zapewniamy:

 • audyty, studium wykonalności i doradztwo techniczne,
 • opracowanie projektów technicznych oraz wykonawczych dla zbiorników i instalacji, w tym modelowanie 3D,
 • opracowanie projektu instalacji sterującej i automatyki,
 • produkcję zbiornika i wykonawstwo instalacji towarzyszących,
 • dostawę i montaż w obiekcie,
 • wyposażenie w niezbędną armaturę,
 • serwis zbiorników,
 • obsługę formalnoprawną.

Ścieżka naszej współpracy krok po kroku

Każda sytuacja jest inna i wyjątkowa, jednak taką ścieżkę postępowania rekomendujemy i z powodzeniem realizujemy we współpracy z naszymi Klientami. Zaufaj naszym kompetencjom i doświadczeniu.

Case study

W jaki sposób przedsiębiorstwa podchodzą do dużych inwestycji

Poznaj historię Klienta, którego celem była optymalizacja kosztów i obsługi procesu technologicznego. Udało się go zrealizować poprzez zmianę sposobu magazynowania medium.

W artkule pokazujemy cały proces zmian, podążając ścieżką od audytu przez projekt po produkcję i montaż.

Poznaj pozostałe historie naszych Klientów

Nowe zbiorniki dozorowe UDT na NaOH i HCl ze wskaźnikami jakości spoin

Cel: optymalizacja kosztów w zakresie zakupu i dostaw medium oraz obsługi dystrybucji i procesu, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa oraz ograniczenie ryzyka wypadkówCel: zapewnienie ciągłości produkcji poprzez wymianę wyeksploatowanych zbiorników dozorowych z przekroczonym założonym okresem żywotności

Zbiorniki procesowe z instalacjami zapewniające rozwój przedsiębiorstwa

Cel: realizacja planu rozwojowego zakładu kosmetycznego obejmującego wytwarzanie nowego produktu – z tego względu w przedsiębiorstwie powstawała nowa linia technologiczna

Strona w budowie. Wkrótce znajdziesz tu więcej praktycznych informacji i zdjęć z realizacji.

Szukasz doświadczonego partnera do współpracy?

Czeka Cię inwestycja z zakresu zbiorników i instalacji? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci ją zrealizować już od etapu koncepcji.
  Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.