Zbiorniki i instalacje z tworzyw sztucznych

Realizujemy zadania z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych od audytu, przez projektowanie, produkcję, montaż, uruchomienie i serwis.

Jak produkujemy zbiorniki z tworzyw sztucznych [wideo]

Zaprojektuj i wybuduj

Kompleksowe wykonawstwo inwestycji

Realizujemy inwestycje przemysłowe w modelu „zaprojektuj i wybuduj”. W naszych rękach często jest generalne wykonawstwo. Taka formuła znacznie skraca proces inwestycyjny, jak również zdejmuje z Ciebie – Inwestora – szereg obowiązków i ogranicza ryzyko.

Specjalizujemy się w produkcji zbiorników bezciśnieniowych z tworzyw sztucznych. Wśród naszej głównej gamy rozwiązań znajdują się dwie kluczowe grupy zbiorników: zbiorniki chemoodporne oraz zbiorniki na wodę. W zależności od potrzeb Inwestorów, realizujemy zarówno kompleksowe inwestycje, jak i dostarczamy pojedyncze zbiorniki lub baterie zbiorników.

Jeśli chodzi o pierwszą z nich, są to zbiorniki przeznaczone do magazynowania substancji chemicznych, w tym substancji żrących, trujących i niebezpiecznych (zbiorniki podlegające pod dozór UDT), zbiorniki na substancje nieagresywne oraz zbiorniki procesowe (technologiczne). Takie zbiorniki wytwarzamy w trzech technologiach: z gotowych płyt tworzyw sztucznych (AmargTank ClassicWeld®), nawojowo z tworzyw termoplastycznych (AmargTank SafeSeamLess® i inne odnogi w zależności od rodzaju profilowania ścianki) oraz nawojowo z kompozytów (AmargTank Composite).

Drugą grupą są zbiorniki modułowe na wodę przeznaczone do zastosowania wewnątrz budynków. Mowa tu o zbiornikach przeciwpożarowych, rezerwowych wody pitnej, retencyjnych na wodę deszczową oraz na wodę technologiczną. Do tych konstrukcji wykorzystujemy technologię AmargTank MultiPower®.

Zbiornik stężonego ługu sodowego posadowiony na terenie zakładu

Produkcja zbiorników

Zbiorniki chemoodporne

Zbiorniki z tworzyw sztucznych do zastosowania z chemią agresywną oraz substancjami nieagresywnymi, przeznaczone do magazynowania lub przetwarzanie produktów w procesach produkcyjnych.

wewnętrzny zbiornik na wodę pitna o nieregularnym kształcie

Produkcja zbiorników

Zbiorniki na wodę

Wewnętrzne zbiorniki z modułowych paneli tworzyw sztucznych przeznaczone do magazynowania wody do celów gaśniczych (zbiorniki ppoż.), zapewnienia zapasu wody pitnej, retencjonowania wody deszczowej czy zagospodarowania wody z procesów przemysłowych.

Zbiorniki najczęściej realizujemy wraz z instalacjami towarzyszącymi (przesyłowymi, dozującymi (rury pojedyncze i dwuścienne z systemem detekcji) oraz transportem oparów / gazów do instalacji oczyszczania. Dodatkowo wykonujemy urządzenia do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych – stanowiska NO wraz z odbiorem TDT.

Instalacje towarzyszące

Instalacje przemysłowe

  • Instalacje przesyłowe – od stanowisk UNO po zbiornik
  • Instalacje dozujące – od zbiornika dozującego na instalację
  • Wentylacja oraz hermetyzacja oparów
  • Stanowiska/systemy NO wraz z odbiorem TDT,
  • Okablowanie, automatyka i sterowanie, IOT, przesył danych

Wyślij zapytanie, a my pomożemy Ci z sukcesem zrealizować inwestycję

Jeśli szukasz zbiornika wykonanego z odpornego tworzywa sztucznego wraz z instalacją, dzięki którym zrealizujesz swoje cele inwestycyjne i biznesowe, napisz do nas! Najlepszym sposobem będzie wypełnienie i przesłanie formularza doboru zbiornika. Znajdują się w nich najważniejsze parametry, które pozwolą nam na poznanie Twoich potrzeb i sprawne przygotowanie wstępnej wyceny.
    Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.