Zbiorniki i instalacje z tworzyw sztucznych

Produkujemy zbiorniki bezciśnieniowe z tworzyw termoplastycznych wraz z instalacjami towarzyszącymi (przesyłowymi, dozującymi (rury pojedyncze i dwuścienne z systemem detekcji) oraz transportem oparów / gazów do instalacji oczyszczania. Dodatkowo wykonujemy urządzenia do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych – stanowiska NO wraz z odbiorem TDT.

Strona jest w rozbudowie. Wkrótce znajdziesz tu więcej informacji.

kompleksowe wykonawstwo inwestycji w zbiorniki | instalacje na chemie i chemikalia - zaprojektuj wybuduj

Kompleksowe wykonawstwo

Realizujemy inwestycje w modelu „zaprojektuj i wybuduj”. W naszych rękach często jest generalne wykonawstwo zbiorników i instalacji przemysłowych.

Zobacz więcej

Wyślij zapytanie, a my pomożemy Ci z sukcesem zrealizować inwestycję

Jeśli szukasz zbiornika wykonanego z odpornego tworzywa sztucznego wraz z instalacją, zachęcamy do kontaktu. Najlepszym sposobem będzie wypełnienie i przesłanie formularza doboru zbiornika. Znajdują się w nich najważniejsze parametry, które pozwolą nam na poznanie Twoich potrzeb i sprawne przygotowanie wstępnej wyceny.
    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.