Zbiorniki i instalacje z tworzyw sztucznych

Produkujemy zbiorniki bezciśnieniowe z tworzyw termoplastycznych wraz z instalacjami towarzyszącymi (przesyłowymi, dozującymi (rury pojedyncze i dwuścienne z systemem detekcji) oraz transportem oparów / gazów do instalacji oczyszczania. Dodatkowo wykonujemy urządzenia do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych – stanowiska NO wraz z odbiorem TDT.

ZAKRES REALIZOWANYCH PRAC

 • Demontaż istniejącego zbiornika (jeśli inwestycja dotyczy wymiany na nowy)
 • Dobór zbiornika na bazie udostępnionych danych – pomoc w opracowaniu koncepcji
 • Opracowanie projektu technicznego zbiornika i instalacji towarzyszących wraz z oszacowaniem budżetu i wskazaniem harmonogramu prac
 • Produkcja nowego zbiornika oraz przeprowadzenie prób szczelności
 • Dostawa i montaż zbiornika oraz instalacji na obiekcie wraz z niezbędnym wyposażeniem
 • Podłączenie do instalacji, opomiarowanie
 • Rozruch instalacji
 • Późniejszy serwis zbiornika i instalacji

Współpracujemy zarówno bezpośrednio z przedsiębiorstwami przemysłowymi, jak również z firmami inżynieryjno-wykonawczymi (generalnymi wykonawcami inwestycji – kliknij tutaj i sprawdź, jak możemy Cię wesprzeć.

Rodzaje zbiorników z tworzyw termoplastycznych

Wyróżniamy grupy zbiorników:

a) zbiorniki chemoodporne zarówno na substancje żrące, jak i nieagresywne: magazynowe dozorowe UDT, magazynowe niedozorowe, procesowe (technologiczne)
b) zbiorniki na wodę: przeciwpożarowe, rezerwowe wody pitnej, buforowe wody, retencyjne wody deszczowej

KONSTRUKCJA ZBIORNIKÓW Z TWORZYWA

 • Zbiorniki cylindryczne (pionowe, poziome) produkowane metodą AmargTank ClassicWeld z gotowych arkuszy tworzywa lub technologią nawojową AmargTank SafeSeamLess – do posadowienia wewnątrz lub na zewnątrz obiektów
 • Zbiorniki prostopadłościenne produkowane z prefabrykowanych, modułowych płyt metodą AmargTank MultiPower – głównie do posadowienia wewnątrz budynków
 • Zbiorniki z tworzyw termoplastycznych o kształcie niestandardowym

Specyfikację wymienionych technologii produkcji zbiorników oraz wszystkie ważne informacje (m.in. atesty, karty techniczne) znajdziesz w Strefie Projektanta.

DOBÓR ZBIORNIKÓW Z TWORZYWA

Oferujemy możliwość doboru zbiorników i opracowania projektów technicznych. W tym celu wymagane są niezbędne dane, które dla ułatwienia zawarliśmy w dedykowanych formularzach doboru zbiorników.

Formularz doboru zbiornika chemoodpornego naziemnego

Formularz doboru
zbiornika podziemnego

Formularz doboru wewnętrznego zbiornika na wodę

Strona jest w rozbudowie. Wkrótce znajdziesz tu więcej informacji.

Wyślij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Jeśli szukasz zbiornika wykonanego z odpornego tworzywa sztucznego wraz z instalacją towarzyszącą, zachęcamy do kontaktu. Najlepszym sposobem będzie wypełnienie i przesłanie formularza doboru zbiornika (odpowiedni formularz możesz pobrać powyżej). Znajdują się w nich najważniejsze parametry, które pozwolą nam na poznanie Twoich potrzeb i sprawne przygotowanie wstępnej wyceny.