Witaj w Akademii Tank Education TAED!

Jesteśmy praktykami, a naszą misją jest dzielenie się wiedzą i inspiracja do wdrażania najlepszych rozwiązań, które realizują najtrudniejsze zamierzenia inwestycyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu i prowadzonym działaniom edukacyjnym pomagamy unikać błędów i niedociągnięć, które czasem się zdarzają i mogą mieć trudne do przewidzenia skutki. Zależy nam na tym, by pomóc Ci w opracowaniu właściwej koncepcji, sprawnym przebiegu procesu projektowego i pewnej realizacji zadania we współpracy z producentem.


Tak oto powstała Akademia TAED, której skrót pochodzi od słów „TANK EDUCATION”, określających zbiór działań edukacyjnych z zakresu zbiorników z tworzyw sztucznych. Oczywiście nie zamykamy się jedynie na ten obszar – poza samymi zagadnieniami związanymi z projektowaniem zbiorników oraz ich praktycznym zastosowaniem, w zasobach Akademii zetkniesz się z tematyką instalacji chemoodpornych i innych rozwiązań, które realizują cele inwestycyjne naszych Klientów.


Doskonale wiemy, że właściwa koncepcja i projekt wpływają zarówno na przebieg prac inwestycyjnych, jak i późniejszą eksploatację. Dlatego zależy nam na tym, by były one realizowane kompetentnie, w zgodzie z obowiązującymi normami i przy uwzględnieniu najważniejszych aspektów technicznych.

Wybierz interesujący Cię obszar i przejdź do danej sekcji lub zjedź niżej i oceń, które z zasobów będą dla Ciebie najlepsze

Dowiedz się, jak inni oceniają zasoby Akademii TAED

„Uważam, że warto zapisać się na newsletter Amargo oraz korzystać z materiałów szkoleniowych, włącznie z poradnikami. Są to materiały przygotowane merytorycznie, poszerzające wiedzę, dzięki czemu mogę mieć szerszy pogląd podczas rozmów z Klientami czy rozpatrując dany projekt.”

Michał Miśkiewicz, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

„Szkolenie z zakresu zbiorników chemoodpornych było bardzo pouczające i obejmowało szereg zagadnień przydatnych w pracy projektanta instalacji technologicznych. Stanowi ono wartość dodaną nawet w przypadku, gdy posiada się duże doświadczenie w branży. Niestety przepisy nie zawsze są przejrzyste i niosą za sobą wiele wątpliwości, szkolenie obejmowało również zrealizowane inwestycje, zaś praktyka zawsze jest najcenniejszym źródłem wiedzy.

Zarówno w trakcie szkolenia jak i po nim, można było uzyskać odpowiedzi na postawione pytania. W każdym momencie można także powrócić do udostępnionych materiałów (m.in. poradnik – cenna pomoc), a w przypadku problematycznych zagadnień skorzystać z konsultacji. Dziękujemy za możliwość udziału w szkoleniu!”

Dorota Świder, Projektant w VEOLIA WATER TECHNOLOGIES

Sprawdź, które z propozycji będą dla Ciebie najbardziej interesujące

W ramach Akademii TAED prowadzimy Strefę Projektanta – miejsce, w którym udostępniamy materiały pomocne w codziennej pracy, realizujemy szkolenia, merytoryczną kampanię newsletterową czy podcasty. Dodatkowo udostępniamy bazę edukacyjną – centrum wiedzy, z której mogą korzystać zarówno projektanci, jak również przedstawiciele przedsiębiorstw przemysłowych lub firm projektowo-wykonawczych. W każdej chwili możesz także liczyć na nasze wsparcie i umówić się na konsultacje z naszym ekspertem.

KORZYSTAJ ZE STREFY PROJEKTANTA

Wszystkie materiały, dzięki którym znajdziesz wskazówki projektowe oraz zyskasz praktyczną wiedzę nt. stosowanych technologii zebraliśmy dla Ciebie w tzw. Strefie Projektanta. To materiały, które z powodzeniem możesz wykorzystać wykonując prace projektowe, rozmawiając ze swoimi przełożonymi lub Klientami. W strefie znajdziesz także sekcję z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

ZDOBYWAJ WIEDZĘ PODCZAS SZKOLEŃ

Według ankiet przeprowadzonych po szkoleniach aż 97,7% uczestników oceniło poziom zadowolenia z udziału jako bardzo wysoki i wysoki.

Realizujemy szkolenia dedykowane biurom projektowym, przedstawicielom branży przemysłowej, inspektorom urzędów dozorujących oraz instytucjom certyfikującym, w których poruszamy nie tylko aspekty prawne, ale przede wszystkim skupiamy się na przekazaniu wiedzy praktycznej. Na ten moment są to głównie szkolenia otwarte w formie online lub szkolenia zamknięte przeprowadzane stacjonarnie dla pojedynczych przedsiębiorstw.

CZERP Z ZASOBÓW BAZY EDUKACYJNEJ

Baza edukacyjna Amargo to zbiór merytorycznych publikacji, a także darmowe poradniki z obszerną dawką wiedzy. Dzięki nim dowiesz się, jakie dane są niezbędne do zaprojektowania zbiorników chemoodpornych i na wodę, na co zwracać uwagę planując inwestycję, uwzględniając przy tym korzyści i ograniczenia, jakie niosą za sobą rozpatrywane rozwiązania. To materiały, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

SKONSULTUJ KONCEPCJĘ Z NASZYM EKSPERTEM

Stoisz przed nowym wyzwaniem i nie masz pewności, jakie rozwiązanie najlepiej spełni Twoje zamierzenia inwestycyjne? Zdaję sobie sprawę, że na wczesnym etapie nie zawsze dysponujesz konkretnymi informacjami technicznymi. Nie musisz się jednak martwić, etap koncepcji to najlepszy z możliwych etapów, w którym możesz zbadać różne ścieżki i opłacalność inwestycji. Podczas konsultacji ocenię Twój problem, dokonam analizy możliwych rozwiązań, pomogę Ci zorientować się w kosztach i wskażę właściwą drogę postępowania.

Piotr Daszkowski, Project Manager Amargo

DOŁĄCZ DO GRONA ODBIORCÓW NEWSLETTERA

W newsletterze Amargo w przystępny sposób dzielimy się wiedzą i rozwiązaniami z zakresu zbiorników z tworzyw sztucznych i rozwiązań dla przemysłu: artykułami, case studies, jak również innymi pomocnymi materiałami, takimi jak formularze czy rozporządzenia. Wiadomości wysyłamy co 3 tygodnie, dzięki czemu dawkujemy Ci wiedzę udostępnioną w publikacjach, a dodatkowo jesteśmy w bieżącym kontakcie i w razie potrzeby możemy wesprzeć Cię w codziennej pracy.

SŁUCHAJ NASZEGO PODCASTU

Zdajemy sobie sprawę, że jedni wolą czytać, drudzy słuchać. Z tego powodu światło dzienne ujrzał nasz podcast pod nazwą „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”. Poruszamy w nim tematy z zakresu zbiorników z tworzyw sztucznych, z którymi spotykamy się w naszej codziennej pracy – zarówno we współpracy z projektantami, jak i użytkownikami końcowymi.

LinkedIn Amargo