Baza edukacyjna

Baza edukacyjna

Baza edukacyjna Amargo to zbiór merytorycznych publikacji, a także darmowe poradniki z obszerną dawką wiedzy, którą możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy. Dzięki nim dowiesz się, jakie dane są niezbędne do zaprojektowania zbiorników chemoodpornych i na wodę, na co zwracać uwagę planując inwestycję, uwzględniając przy tym korzyści i ograniczenia, jakie niosą za sobą rozpatrywane rozwiązania. To materiały, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

DARMOWE PORADNIKI

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zbiorników chemoodpornych i na wodę z tworzyw sztucznych zebraliśmy w dwóch wyczerpujących poradnikach. Korzystaj z wiedzy, którą w nich zawarliśmy.

Zbiorniki chemoodporne w praktyce

Poznaj ścieżkę od etapu koncepcji, przez projektowanie, po produkcję i eksploatację zbiorników na chemikalia – wykorzystaj nowe kompetencje w swojej inwestycji! Prawie 50 stron wiedzy w jednym miejscu!

Odkryj tajniki zbiorników modułowych!

Zwiększ kompetencje w obszarze nowych technologii i wykorzystuj zdobytą wiedzę w swoich projektach i inwestycjach z zakresu instalacji sanitarnych oraz przeciwpożarowych.

WIDEO EDUKACYJNE

PODCAST

A może wolisz opcję audio? Słuchaj naszego podcastu!

Listen to „Zbiorniki pełne rozwiązań” on Spreaker.

ARTYKUŁY DO POBRANIA W FORMACIE .PDF

W tej sekcji znajdziesz wybrane publikacje, które udostępniamy w wersji .pdf dzięki temu możesz je zapisać na dysku, a w razie potrzeby wydrukować i powrócić do nich w dogodnym dla Ciebie momencie.

Optymalizacja kosztów i obsługi procesu technologicznego w branży automotive dzięki zmianie sposobu magazynowania medium

Magazynowanie stężonego kwasu siarkowego H2SO4 (VI) w wielkogabarytowych zbiornikach z tworzywa

Tworzywo, kompozyt, hybryda – dobór materiałów do budowy zbiorników przemysłowych

REGULACJE PRAWNE:
Zbiorniki magazynowe podlegające pod dozór UDT

TECHNOLOGIA:
Renowacja zbiorników na oczyszczalniach za pomocą wykładziny chemoodpornej

Czy da się wydłużyć okres żywotności zbiornika i dopuścić go do dalszej eksploatacji?

Poznaj technologie budowy zbiorników AmargTank pobierz najważniejsze informacje w pigułce

W zależności od przeznaczenia, nasze zbiorniki produkujemy w różnych technologiach. Każda z nich ma inną specyfikę i niesie za sobą konkretne korzyści dla Inwestorów.

Technologia AmargTank ClassicWeld®

Technologia AmargTank SafeSeamLess®

Technologia AmargTank MultiPower®

ZERKNIJ NA POZOSTAŁE WPISY BLOGOWE

Kategoria: zbiorniki chemoodporne

Izolacja naziemnych zbiorników z tworzyw termoplastycznych

Parametry czynnika roboczego i ich znaczenie w doborze zbiornika chemoodpornego

Odporność chemiczna tworzyw PE i PP w kontekście projektowania i produkcji zbiorników

Kategoria: zbiorniki na wodę

Na co zwrócić uwagę przy określaniu pojemności czynnej modułowych zbiorników na wodę

Płyty modułowe MultiPower do budowy wewnętrznych zbiorników na wodę parametry i korzyści

Jak zagospodarować nietypową przestrzeń pod zabudowę zbiornika zapasu wody pitnej

Centrum prasowe – kontakt dla mediów branżowych

Chętnie współpracujemy z mediami branżowymi, które często zwracają się do nas z prośbą o możliwość publikacji merytorycznych materiałów. Szerzenie wiedzy jest dla nas bardzo ważne, dlatego jeśli chcesz wykorzystać któryś z artykułów w swoim czasopiśmie lub na portalu, poinformuj nas o tym – prześlemy Ci paczkę naszych materiałów (tekst, grafiki w wysokiej rozdzielczości etc.).

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz nawiązywania relacji handlowych, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zapytania. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.