Usługi CNC

W ramach naszych usług oferujemy:

 • pełną gamę obróbki CNC oraz zgrzewanie i spawanie,
 • usługę zaginania płyt na profesjonalnej zaginarce liniowej marki Wegener.

Jako dopełnienie oferty proponujemy wykonanie z półproduktu gotowych elementów lub dodatkową obróbkę.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia,
 • możemy pracować na własnym lub Twoim materiale,
 • podejmiemy się zarówno seryjnej produkcji, jak i jednorazowych zleceń,
 • jesteśmy elastyczni i zawsze umiemy dostosować się do sytuacji,
 • mamy doświadczenia z pracy dla praktycznie każdej branży i gałęzi przemysłu,
 • szybko i konkretnie rozpoczynamy realizację zlecenia bez zbędnych formalności.

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Jeśli potrzebujesz pomocy – napisz do nas. Możesz być pewien, że nie pozostawimy Cię bez wsparcia. Tank Think Tank Amargo jest do Twojej dyspozycji.
  Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.