TANK THINK TANK

Amargo to zespół ekspertów od doradztwa i kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania, produkcji i montażu wszelkiego rodzaju zbiorników. Od ponad 15 lat stale się rozwijamy, pogłębiając wiedzę, doświadczenie i kompetencje, co czyni Amargo pierwszym wyborem projektantów, wykonawców i decydentów.

Lubimy wyzwania i zawsze dostrzegamy w nich szanse, a nie tylko trudności. Charakter naszej pracy sprawia, że jesteśmy elastyczni i potrafimy myśleć oraz działać nieszablonowo. Dobrze wiemy, że przy realizacji wymagających zadań sytuacja lubi się zmieniać, ale dzięki wiedzy i doświadczeniu zawsze umiemy się do niej dopasować.

Zbiorniki Amargo to produkty premium:

  • są dopracowane i sprawdzone w najmniejszych detalach,
  • wiemy, jak je zamontować w dowolnej przestrzeni, bez względu na jej parametry i złożoność procesu,
  • mamy ogromny i stale powiększany park maszynowy i narzędziowy,
  • dostarczamy kompletnych rozwiązań gwarantujących pewność i spokój osobom odpowiedzialnym za projekt.

W trudnej sytuacji nigdy nie zostawimy Cię samego i to niezależnie, czy sami wykonaliśmy zbiornik, czy zrobił to ktoś inny.

Dbamy o zrównoważony rozwój
Troszczymy się o naszą planetę – to bardzo ważny element strategii naszej firmy i dotyczy on każdego obszaru naszej działalności.

Prowadzimy recykling tworzyw sztucznych i ograniczamy emisję CO2.
Zmniejszyliśmy znacznie zużycie energii elektrycznej, modernizując system ogrzewania i systemy produkcyjne (kotły kondensacyjne, nagrzewnice z ograniczoną emisją NOx, oświetlenie LED, ekologiczne auta). Przygotowujemy się do inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne, prowadzimy segregację odpadów i szereg innych działań chroniących środowisko.

Troska o środowisko ma również odzwierciedlenie w naszej produkcji.
Tworzymy zabudowy oczyszczalni ścieków, wkłady zabezpieczające zbiorniki chemiczne przed wyciekami, wkłady do biokompostowania, biofiltry, absorbery, tace wychwytujące – wszystko po to, by żadne odpady nie groziły środowisku.