Amargo jest firmą doradczo-produkcyjną, której kluczowym obszarem działań są konsulting i audyty (w tym studia przypadków, analizy wykonalności, budżetowanie), projektowanie, produkcja i montaż zbiorników chemoodpornych oraz zbiorników na wodę wraz z kompletnymi instalacjami przemysłowymi.

Optymalizacja, bezpieczeństwo, bezawaryjność

Według nas najważniejsze jest poznanie sytuacji Klienta, uwarunkowań jego instalacji i potrzeb, a następnie dobranie adekwatnego rozwiązania – tak by nowa instalacja była optymalna, bezpieczna i pracowała bezawaryjnie przez wiele lat.

MISJA

Naszą misją jest odpowiedzialna realizacja instalacji przemysłowych.

Realizujemy to poprzez kompleksowe wykonawstwo instalacji i zbiorników z tworzyw sztucznych.

 • Jesteśmy dla projektantów i inwestorów partnerem, i wspieramy ich już od etapu koncepcji.
 • Dostarczamy systemy gwarantujące bezpieczeństwo procesów technologicznych, optymalizację kosztów, niezawodność i rozwój.
 • Dzielimy się fachową wiedzą i inspirujemy do wdrażania rozwiązań, które realizują najtrudniejsze zamierzenia inwestycyjne.

WIZJA

Amargo jako pierwszy wybór w zbiornikach i instalacjach z tworzyw sztucznych dzięki technologii i partnerskiej współpracy.

 • Dążymy do tego, by Amargo stało się synonimem kompleksowej obsługi. Chcemy być czymś więcej niż firmą produkującą zbiorniki: zespołem ekspertów dostarczających systemy gwarantujące pewność i spokój osobom odpowiedzialnym za inwestycję.
 • Zależy nam, by systemy i rozwiązania Amargo były pierwszą myślą Klienta lub pierwszą rekomendacją, jaką usłyszy od osoby, do której zwróci się po radę. Nieustannie się rozwijamy i inwestujemy w nowe technologie.

Kluczowe obszary działalności

Nowoczesne zaplecze produkcyjne

Dysponujemy nową halą produkcyjną, która powstała w 2021 roku. Jest ona wyposażona w nowoczesne linie produkcyjne i sprzęt europejskich producentów (m.in. KRAH, Wegener, Leister, Kimla, Atmat). Dzięki temu realizujemy złożone i skomplikowane projekty.

Od 19 lat kreujemy rozwiązania odpowiadające na wyzwania rynku i aktualną sytuację gospodarczą

We współpracy zawsze dążymy do tego, by jak najlepiej poznać dokładnie problemy, z jakimi się mierzysz, Twoją wizję oraz cel, który chcesz osiągnąć.

 • Poprawiamy bezpieczeństwo produkcji i pracy personelu
 • Optymalizujemy koszty realizowanych procesów
 • Unowocześniamy produkcję i wdrażamy automatyzację
 • Pomagamy zrealizować plany rozwojowe
 • Poprawiamy jakość i wzrost produkcji
 • Dbamy o zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych
 • Dbamy o ochronę środowiska i zwiększenie efektywności energetycznej

Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju

Mamy świadomość zmieniających się regulacji i nowych trendów w zakresie zrównoważonego rozwoju, dlatego realizujemy także układy odzysku ciepła, energii, czynnika w ramach gospodarki obiegu zamkniętego czy redukcji śladu węglowego. Zbiorniki Amargo wpisują się w Europejski Zielony Ład, redukcję emisji CO2, zmniejszenie poziomu zanieczyszczeń, dekarbonizację, gospodarkę w obiegu zamkniętym, wykorzystanie wodoru czy przemysł baterii.

 • Ograniczamy koszty zużycia energii elektrycznej
 • Realizujemy zbiorniki w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym
 • Chronimy środowisko przed szkodliwymi odpadami
 • Stosujemy certyfikowane materiały niskoemisyjne
 • Korzystamy z odnawialnych źródeł energii i modernizujemy systemy instalacyjne
 • Digitalizujemy dokumenty firmowe minimalizując ilość druku i przesyłek tradycyjnych
 • Ograniczamy ilość odpadów i prowadzimy odpowiedzialną segregację

Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Masz pytanie z zakresu naszych działań? Prześlij je do nas – to może być początek dobrej współpracy!
  Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.