Kompleksowe instalacje przemysłowe

Realizujemy instalacje przemysłowe wraz z podpięciem zbiorników do całego układu i rozruchem. Zlecenie kompleksowej usługi pod klucz włącznie z odbiorami, uruchomieniem i testami rozruchowymi jednej firmie to oszczędność czasu i bezpieczeństwo inwestycji. Zapewniamy Ci pewność wykonania i działania całego układu (od miejsca rozładunku – zasilania zbiornika aż do miejsca dostarczenia medium).

Kompleksowe instalacje przemysłowe – zakres naszych działań:

  • instalacje przesyłowe – od stanowisk UNO po zbiornik,
  • instalacje dozujące – od zbiornika dozującego na instalację,
  • wentylacja oraz hermetyzacja oparów,
  • stanowiska/systemy NO wraz z odbiorem TDT,
  • okablowanie, automatyka i sterowanie, IOT, przesył danych i spięcie z systemami pracującymi na zakładzie przemysłowym.

Wśród elementów instalacji znajdują się także m.in. pompy dozujące, mieszadła, zasypy i leje zasypowe na produkty sypkie czy też pomoce ssawne (automatyczne/ręczne).

Instalacje przesyłu i dozowania medium

Poza samymi zbiornikami wraz z oprzyrządowaniem wykonujemy montaż instalacji napełniającej zbiorniki i dozującej od zbiorników na linię technologiczną. W zależności od specyfiki projektu wśród elementów realizowanych instalacji przesyłu i dozowania substancji należy wymienić m.in. dwuścienne rurociągi chemoodporne z tworzywa, pompy chemoodporne transferowe i rozładunkowe, zawory manualne, automatyczne oraz odpowietrzające i napowietrzające, szafy AKiP.

Zobacz więcej
Instalacje przemysłowe

Stacja UNO rozładunku chemikaliów

Realizujemy urządzenia NO dla cieczy niebezpiecznych magazynowanych w naszych zbiornikach, m.in. wody amoniakalnej, podchlorynu sodu, ługu sodowego, kwasu solnego, azotowego, siarkowego, wody utlenionej i innych. W ramach inwestycji zapewniamy wykonanie projektu stacji załadowczej UNO, przygotowanie i uzgodnienie dokumentacji (technicznej + rejestracyjnej) dla jednostki Transportowego Dozoru Technicznego TDT oraz dostawę i montaż na obiekcie.

Zobacz więcej
Instalacje przemysłowe

Wentylacja zbiorników

Produkujemy wydajne aparaty i systemy do neutralizacji gazów i odorów – według projektu poprzedzonego analizą gazów oraz doborem odpowiedniego systemu oczyszczania i wielkości urządzeń. Do odprowadzenia trujących i żrących oparów ze zbiornika stosujemy kanały chemoodporne wykonane z odpornych tworzyw (m.in. PVC, PE, PP, PPs, PE-EL lub PPs-EL). Do zabezpieczenia przed przekroczeniem emisji oparów znad zbiorników wykonujemy płuczki wodne – skrubery.

Zobacz więcej

Oczyszczanie powietrza i gazów

W zakładzie przemysłowym oprócz zbiorników bardzo często nieodzownym elementem wyposażenia są systemy oczyszczania powietrza złowonnego i gazów, czyli oparów związków trujących lub żrących.

Zobacz więcej
Tworzywowe szafy do zabudowy pomp załadunkowych zbiorników – magazynu chemikaliów

Szafy chemoodporne z tworzyw

Wykonujemy na wymiar szafy chemoodporne zarówno z polietylenu PE, PEHD, jak również z polipropylenu PP przeznaczone do montażu na stelażu, na ścianie lub na płaszczu zbiornika.

Zobacz więcej

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Jeśli potrzebujesz pomocy – napisz do nas. Możesz być pewien, że nie pozostawimy Cię bez wsparcia. Tank Think Tank Amargo jest do Twojej dyspozycji.
    Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.