Podcast przemysłowy: „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”

Zdajemy sobie sprawę, że jedni wolą czytać, drudzy słuchać. Z tego powodu zapraszamy Cię do naszego podcastu „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”. Poruszamy w nim tematy z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, z którymi spotykamy się w naszej codziennej pracy  zarówno we współpracy z projektantami, jak i użytkownikami końcowymi.

Ten podcast jest dla Ciebie, jeśli szczególnie interesują Cię:

 • projektowanie i właściwa eksploatacja zbiorników (na chemię, przeciwpożarowych, rezerwowych wody),
 • bezpieczna praca z chemikaliami,
 • regulacje prawnych i ich odniesienie do codziennej praktyki,
 • optymalizacja prowadzonych procesów technologicznych, w których udział biorą zbiorniki przemysłowe.
Listen to „Zbiorniki pełne rozwiązań” on Spreaker.

Dla kogo jest ten podcast?

Przedsiębiorstwa przemysłowe

Przedstawiciele działów utrzymania ruchu, BHP, technicznych, inwestycyjnych odpowiedzialni w zakładach przemysłowych za magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa realizowanych procesów technologicznych.

Biura projektów technologicznych

Projektanci obiektów i instalacji przemysłowych opracowujący dla klientów koncepcje, w których zastosowanie znajdują zbiorniki magazynowe lub procesowe wraz z instalacjami rozładunku, transferu i dozowania.

Firmy wykonawcze i inżynieryjne

Przedstawiciele firm projektowo-wykonawczych, konsultingowo-inżynieryjnych, generalni wykonawcy inwestycji, urzędy dozorujące itp., którzy na co dzień współpracują z przedsiębiorstwami przemysłowymi.

Autor podcastu „Zbiorniki pełne rozwiązań…”

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szczepan Gorbacz od ponad 15 lat z sukcesem zarządza spółką Amargo, której głównym obszarem działań jest produkcja zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych. Na swoim koncie ma realizacje wielu projektów o wysokim stopniu skomplikowania, m.in. dla branży energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, petrochemicznej, spożywczej, przemysłu farb i lakierów, na stacjach uzdatniania wody, zakładach wodociągowych czy oczyszczalniach ścieków.

Aktywnie współpracuje m.in. z Polską Izbą Przemysłu Chemicznego, Urzędem Dozoru Technicznego oraz Wielkopolską Platformą Wodorową. Ponadto – w kooperacji z instytucjami naukowymi – bierze czynny udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z wdrożeniem nowych technologii.

Akademia Tank Education TAED

Nasz podcast „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji” to część działań Akademii Amargo – Tank Education (TAED). W ramach Akademii Amargo realizujemy szkolenia, webinary, konsultacje, udostępniamy bogatą bazę edukacyjną oraz strefę projektanta oraz prowadzimy merytoryczną kampanię newsletterową.

Dołącz do odbiorców newslettera Amargo i korzystaj z wiedzy ekspertów!

Poinformujemy Cię o pojawieniu się kolejnych odcinków podcastu oraz będziemy przesyłać merytoryczne materiały z zakresu zbiorników oraz innowacyjnych technologii z tworzyw sztucznych.

  *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

  [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.