PODCAST „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”

Zdajemy sobie sprawę, że jedni wolą czytać, drudzy słuchać. Z tego powodu zapraszamy Cię do naszego podcastu „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”. Poruszamy w nim tematy z zakresu zbiorników z tworzyw sztucznych, z którymi spotykamy się w naszej codziennej pracy  zarówno we współpracy z projektantami, jak i użytkownikami końcowymi.

Jeśli interesują Cię zagadnienia z obszaru:

  • projektowania i właściwej eksploatacji zbiorników (na chemię, przeciwpożarowych, rezerwowych wody),
  • bezpiecznej pracy z chemikaliami,
  • regulacji prawnych i ich odniesienia do codziennej praktyki,
  • optymalizacji prowadzonych procesów technologicznych, w których udział biorą zbiorniki przemysłowe

ten podcast jest dla Ciebie!

Nasz podcast dedykujemy osobom związanym z branżą przemysłową i projektową, m.in.:

  • projektantom obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej,
  • służbom utrzymania ruchu i pracownikom działów technicznych, którzy odpowiadają za magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa realizowanych procesów technologicznych.
Listen to „Zbiorniki pełne rozwiązań” on Spreaker.

Prowadzący: Szczepan Gorbacz, AMARGO

Szczepan Gorbacz od ponad 15 lat z sukcesem zarządza spółką produkcyjną Amargo Tank Think Tank. Przez ten czas wdrożył nowe technologie zbiorników chemoodpornych i na wodę klasy Premium. Na swoim koncie posiada realizacje wielu projektów o wysokim stopniu skomplikowania, których inne firmy nie były w stanie się podjąć. Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych pomaga zmniejszyć koszty eksploatacji zbiornika, a stworzenie nowego typu wbudowanych modułowych zbiorników na wodę pozwala na zastosowanie w trudnodostępnych miejscach. Tworzy zespół ekspertów opracowujących kompleksowe rozwiązania – do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, aby wypracować skuteczne, najbardziej optymalne rozwiązanie, które rozwiąże dany problem. Na co dzień współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami m.in. z branży spożywczej (browary, producenci napojów, itp.), chemicznej, energetycznej, farmaceutycznej, celulozowo-papierniczej, włókienniczej, stacjami uzdatniania wody, zakładami wodociągowymi i oczyszczalniami ścieków.

Nasz podcast to część działań Akademii Amargo Tank Education (TAED)

Nasz podcast „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji” to część działań Akademii Amargo – Tank Education (TAED). W ramach Akademii Amargo realizujemy szkolenia, webcasty, konsultacje założeń projektowych (strefa projektanta) czy merytoryczną kampanię newsletterową.

Do naszych podcastów będziemy zapraszać wybitnych gości, którzy razem z nami będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Każdy odcinek podcastu będzie również zawierał transkrypcję możliwą do pobrania także w pliku .pdf.


Dołącz do odbiorców newslettera Amargo i korzystaj z wiedzy ekspertów!

Poinformujemy Cię o pojawieniu się kolejnych odcinków podcastu oraz będziemy przesyłać merytoryczne materiały z zakresu zbiorników oraz innowacyjnych technologii z tworzyw sztucznych.

    Wysyłając ten formularz zgłaszasz chęć przystąpienia do newslettera firmy Amargo, w ramach którego będziesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. innowacyjnych rozwiązań technicznych.