Podcast przemysłowy: „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”

Zdajemy sobie sprawę, że jedni wolą czytać, drudzy słuchać. Z tego powodu zapraszamy Cię do naszego podcastu „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”. Poruszamy w nim tematy z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, z którymi spotykamy się w naszej codziennej pracy  zarówno we współpracy z projektantami, jak i użytkownikami końcowymi.

Ten podcast jest dla Ciebie, jeśli szczególnie interesują Cię:

  • projektowanie i właściwa eksploatacja zbiorników (na chemię, przeciwpożarowych, rezerwowych wody),
  • bezpieczna praca z chemikaliami,
  • regulacje prawnych i ich odniesienie do codziennej praktyki,
  • optymalizacja prowadzonych procesów technologicznych, w których udział biorą zbiorniki przemysłowe.
Listen to „Zbiorniki pełne rozwiązań” on Spreaker.

Dla kogo jest ten podcast?

Przedsiębiorstwa przemysłowe

Przedstawiciele działów utrzymania ruchu, BHP, technicznych, inwestycyjnych odpowiedzialni w zakładach przemysłowych za magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa realizowanych procesów technologicznych.

Biura projektów technologicznych

Projektanci obiektów i instalacji przemysłowych opracowujący dla klientów koncepcje, w których zastosowanie znajdują zbiorniki magazynowe lub procesowe wraz z instalacjami rozładunku, transferu i dozowania.

Firmy wykonawcze i inżynieryjne

Przedstawiciele firm projektowo-wykonawczych, konsultingowo-inżynieryjnych, generalni wykonawcy inwestycji, urzędy dozorujące itp., którzy na co dzień współpracują z przedsiębiorstwami przemysłowymi.

Autor podcastu „Zbiorniki pełne rozwiązań…”

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szczepan Gorbacz od ponad 15 lat z sukcesem zarządza spółką Amargo, której głównym obszarem działań jest produkcja zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych. Na swoim koncie ma realizacje wielu projektów o wysokim stopniu skomplikowania, m.in. dla branży energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, petrochemicznej, spożywczej, przemysłu farb i lakierów, na stacjach uzdatniania wody, zakładach wodociągowych czy oczyszczalniach ścieków.

Aktywnie współpracuje m.in. z Polską Izbą Przemysłu Chemicznego, Urzędem Dozoru Technicznego oraz Wielkopolską Platformą Wodorową. Ponadto – w kooperacji z instytucjami naukowymi – bierze czynny udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z wdrożeniem nowych technologii.

Akademia Tank Education TAED

Nasz podcast „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji” to część działań Akademii Amargo – Tank Education (TAED). W ramach Akademii Amargo realizujemy szkolenia, webinary, konsultacje, udostępniamy bogatą bazę edukacyjną oraz strefę projektanta oraz prowadzimy merytoryczną kampanię newsletterową.

Dołącz do odbiorców newslettera Amargo i korzystaj z wiedzy ekspertów!

Poinformujemy Cię o pojawieniu się kolejnych odcinków podcastu oraz będziemy przesyłać merytoryczne materiały z zakresu zbiorników oraz innowacyjnych technologii z tworzyw sztucznych.

    Wysyłając ten formularz zgłaszasz chęć przystąpienia do newslettera firmy Amargo, w ramach którego będziesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. innowacyjnych rozwiązań technicznych.