Tu nie ma miejsca na niedoskonałości

Amargo wykonuje zbiorniki, aparaty, osłony, wkłady, przegrody oraz mechanizmy do różnych zadań. Wśród nich warto wymienić mieszalniki żrących substancji chemicznych z dnem stożkowym lub płaskim (wariant z konstrukcją wspierającą mieszadło mechaniczne), zbiorniki buforowe, urządzenia do redukcji ładunku chemicznego, dozowania chemikaliów, koagulantów, kwasów oraz zasad. Nasza oferta dla rozmaitych gałęzi przemysłu obejmuje między innymi wanny trawialnicze i galwanizerskie, podzespoły i komponenty linii produkcyjnych, a także aparaty i elementy chemoodporne. Specjalizujemy się w magazynowych oraz procesowych zbiornikach cylindrycznych, jak również sterowaniu, sygnalizacji, króćcach i wyposażeniu do podgrzewania oraz pomiarów rozmaitych mediów.

Zbiorniki procesowe

Jeśli potrzebujesz pewności, że zbiornik będzie długo i bezawaryjnie spełniał swoją rolę, pozytywnie przechodząc wszelkie kontrole i testy, od razu wybierz ofertę Amargo! Nasze chemoodporne zbiorniki procesowe, mieszalniki na media silnie żrące, systemy dozowania, neutralizacji oraz uzdatniania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zwykłe materiały nie wytrzymują.

Zobacz więcej

Zbiorniki magazynowe

Bogate doświadczenie Amargo w niestandardowych realizacjach wymagających inżynierskiej wiedzy sprawia, że możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania magazynowania środków trujących, żrących i innych niebezpiecznych substancji. To my weźmiemy odpowiedzialność za całokształt Twojej instalacji, łącznie z orurowaniem, pompami czy ciągiem produkcyjno-technologicznym. Zaproś do współpracy Amargo Tank Think Tank i zajmij się innymi sprawami.

Zobacz więcej