W Amargo cenimy ekspertów – tych, którzy dla nas pracują i tych, których wspieramy

Jeśli potrzebujesz fachowych informacji lub pomocy, zespół ekspertów Amargo jest do Twojej dyspozycji. Mamy mnóstwo wypracowanych modeli działania, dzięki którym zaoszczędzisz swój czas, a na dodatek udoskonalisz projekt, oddając całość w ręce profesjonalistów.

WSPÓŁPRACA Z PROJEKTANTAMI

Nasz model współpracy zakłada wspólne wykonanie projektu, dobór wielkości zbiornika do pomieszczenia i konfigurację proponowanego rozwiązania. Przez cały ten proces przechodzimy razem z projektantem, biorąc na siebie rozwiązanie wszelkich wyzwań technicznych.

Korzystanie ze wsparcia praktyków to nic złego – od lat współpracujemy z projektantami, technologami i biurami inżynieryjnymi, podpisujemy też stałe umowy o kooperacji. W ramach współpracy konsultujemy założenia, pomagamy uniknąć błędów i niedociągnięć, które chcąc nie chcąc się zdarzają i mogą mieć trudne do przewidzenia skutki. Należy pamiętać, że właściwy projekt wpływa zarówno na przebieg prac inwestycyjnych, jak i pracę późniejszego użytkownika instalacji, dlatego zależy nam na tym, by inwestycje mogły byś sprawnie realizowane, w zgodzie z obowiązującymi normami i przy uwzględnieniu najważniejszych aspektów technicznych.

NASZE PORADNIKI – KORZYSTAJ Z WIEDZY I DOŚWIADCZENIA

PORADNIK „ZBIORNIKI CHEMOODPORNE W PRAKTYCE” – JUŻ WKRÓTCE!

DORADZTWO TECHNICZNE

Możesz liczyć na naszą pomoc i konsultacje w zakresie projektowania i doradztwa technicznego (zbiorniki chemoodporne i zbiorniki na wodę).

  • Nie masz czasu i pieniędzy na eksperymenty? My przeprowadziliśmy ich już dziesiątki, dlatego pomożemy Ci dobrać rozwiązanie, które będzie optymalne technicznie i ekonomicznie! Dzięki temu unikniesz błędów, które mogą wpłynąć na realizację zadania.
  • Pozwól nam dokonać wizji lokalnej, bo dostrzegamy rzeczy dla innych niewidoczne, które mogą wpłynąć na przebieg realizacji zadania.
  • Pozwól nam dobrać wielkość prefabrykatów tak, byś nie musiał burzyć ścian i przysparzać sobie dodatkowych kosztów i problemów.
  • Pozwól nam dobrać i rozlokować króćce tak, by pasowały do instalacji – w tym czasie możesz zająć się ważniejszymi zadaniami.

Jednym słowem – pozwól nam sobie pomóc. Mamy naprawdę duże doświadczenie.


Norma Zakładowa budowy zbiorników bezciśnieniowych z tworzyw termoplastycznych nr NZ-AM/14192/TERM/2020

Sprawdź wykaz niezbędnej dokumentacji powykonawczej potwierdzającej dane przyjęte w założeniach konstrukcyjnych i obliczeniach projektowych wg Normy Zakładowej nr NZ-AM/14192/TERM/2020.


BAZA WIEDZY W PIGUŁCE

Drogi Projektancie! W tej sekcji strony znajdziesz wskazówki przydatne przy rozwiązywaniu różnych wyzwań technicznych. Możesz też zerknąć na naszego bloga, na którym znajdziesz znajdziesz merytoryczne artykuły i opisy zrealizowanych projektów.

W każdym przypadku zachęcamy do kontaktu, przyjmując, że prezentowane tu treści są tylko wstępem do rozmowy i współpracy. Jeśli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie, z którym się mierzysz, daj nam znać.

Projektowanie zbiorników chemoodpornych

Projektowanie zbiorników na wodę

Masz wątpliwości w zakresie projektowania zbiornika? Zadaj nam pytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Mierzysz się z wyzwaniami dotyczącymi projektowania zbiorników chemoodpornych lub na wodę i nie do końca wiesz jak połączyć teorię z praktyką? Skontaktuj się z nami, doradzimy jak zrealizować zadanie w taki sposób, by sprostać wymaganiom prawnym i zaprojektować zbiornik zgodnie ze sztuką inżynierską.