Głównymi odbiorcami poradnika są biura projektowe, które na co dzień realizują zadania związane z inwestycjami z zakresu instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych – zarówno w zakładach przemysłowych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Wiedza zawarta w materiale będzie także pomocna dla wszystkich osób, które w swojej pracy są odpowiedzialne np. za zapewnienie odpowiednich ilości wody pitnej, wody do celów przeciwpożarowych czy retencją wód opadowych i poszukują w tym celu zbiorników do zabudowania wewnątrz obiektu.
Przedstawiciele biur projektowych realizujących zadania z zakresu instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych
Firmy projektowo-wykonawcze realizujące inwestycje dla obiektów publicznych jak i przedsiębiorstw przemysłowych
Przedstawiciele obiektów, w których planowane są inwestycje z zakresu instalacji sanitarnych lub ppoż.
Najważniejsze parametry, które wpływają na dobór zbiornika na wodę
Aspekty, które warto wziąć pod uwagę projektując zbiornik wewnętrzny
Praktyczne korzyści technologii, jakie możesz wskazać podczas rozmów z Klientami
Poradnik zawiera informacje dotyczące projektowania i doboru zbiornika na wodę wykonywanego z płyt modułowych tworzywa (nie należy mylić z płytą litą). W efekcie zyskujesz zbiór danych i wskazówek pozwalających na opracowanie projektu, który usprawni przebieg inwestycji i realizacji zadania we współpracy z wytwórcą zbiorników, jakim jesteśmy my, czyli Amargo.
Zdajemy sobie sprawę, że bywają sytuacje, w których Klienci nie zawsze są świadomi zalet wynikających z zastosowania tworzyw sztucznych i nie chcą dopuszczać zmiany materiału wykonania zbiornika. To dlatego w materiale przybliżamy pokrótce stosowaną przez nas technologię AmargTank MultiPower, kładąc nacisk na praktyczne korzyści wynikające z zastosowania paneli modułowych.
Dzięki temu rozdziałowi zyskujesz konkretne argumenty do rozmów ze swoim Klientem, by finalnie pomóc mu wybrać rozwiązanie, które po pierwsze zrealizuje jego cele, a po drugie będzie bezpieczne oraz optymalne technicznie i ekonomicznie.
W materiale udostępniamy także formularz doboru zbiornika oraz karty techniczne stosowanych płyt modułowych. Oczywiście możesz na nie natrafić w gąszczu Internetu, ale dzięki poradnikowi wszystko, co będzie przydatne we współpracy z producentem zbiornika znajdziesz w jednym miejscu, bez poświęcania dodatkowego czasu na pozyskanie niezbędnych informacji. Dodatkowo, dzięki korzystaniu z dedykowanego formularza i świadomości informacji, jakie są dla nas ważne, etap doboru i wyceny zbiornika przebiegnie znacznie szybciej.
Na naszym koncie mamy realizacje wielu zbiorników budowanych z płyt MultiPower. Są to rezerwuary wody pitnej, wody do celów przeciwpożarowych, wody deszczowej, czy wody do celów produkcyjnych. W poradniku znajdziesz najciekawsze z nich, pokazujące możliwości wykorzystania w zależności od przeznaczenia oraz miejsca pracy zbiornika. Wybrane projekty dopełniliśmy zdjęciami oraz rysunkami technicznymi.
1/ Wstęp – czego dowiesz się z tego poradnika?
2/ Od czego zacząć, czyli jakie są najważniejsze parametry i dlaczego?
3/ Na co zwracać uwagę przy projektowaniu zbiorników z płyt modułowych?
4/ Poznaj technologię AmargTank MultiPower
5/ Jakie praktyczne korzyści niesie za sobą konstrukcja modułowa?
6/ Przykładowe realizacje zbiorników na wodę