Pobierz poradnik dla projektantów instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych, w których zastosowanie znajdują wewnętrzne zbiorniki na wodę. Korzystaj z uporządkowanej wiedzy i doświadczenia, którymi się dzielimy!

Jeśli reprezentujesz którąś z poniższych grup, z pewnością wiedza zawarta w poradniku będzie dla Ciebie przydatna!

Głównymi odbiorcami poradnika są biura projektowe, które na co dzień realizują zadania związane z inwestycjami z zakresu instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych – zarówno w zakładach przemysłowych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Wiedza zawarta w materiale będzie także pomocna dla wszystkich osób, które w swojej pracy są odpowiedzialne np. za zapewnienie odpowiednich ilości wody pitnej, wody do celów przeciwpożarowych czy retencją wód opadowych i poszukują w tym celu zbiorników do zabudowania wewnątrz obiektu.

Przedstawiciele biur projektowych realizujących zadania z zakresu instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych

Firmy projektowo-wykonawcze realizujące inwestycje dla obiektów publicznych jak i przedsiębiorstw przemysłowych

Przedstawiciele obiektów, w których planowane są inwestycje z zakresu instalacji sanitarnych lub ppoż.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Dawka wiedzy, która usprawni proces projektowy, pozwoli na uniknięcie błędów i wpłynie na sprawny przebieg realizacji zadania we współpracy z producentem

Najważniejsze parametry, które wpływają na dobór zbiornika na wodę

Aspekty, które warto wziąć pod uwagę projektując zbiornik wewnętrzny

Praktyczne korzyści technologii, jakie możesz wskazać podczas rozmów z Klientami

Poradnik zawiera informacje dotyczące projektowania i doboru zbiornika na wodę wykonywanego z płyt modułowych tworzywa (nie należy mylić z płytą litą). W efekcie zyskujesz zbiór danych i wskazówek pozwalających na opracowanie projektu, który usprawni przebieg inwestycji i realizacji zadania we współpracy z wytwórcą zbiorników, jakim jesteśmy my, czyli Amargo.

Zdajemy sobie sprawę, że bywają sytuacje, w których Klienci nie zawsze są świadomi zalet wynikających z zastosowania tworzyw sztucznych i nie chcą dopuszczać zmiany materiału wykonania zbiornika. To dlatego w materiale przybliżamy pokrótce stosowaną przez nas technologię AmargTank MultiPower, kładąc nacisk na praktyczne korzyści wynikające z zastosowania paneli modułowych.

Dzięki temu rozdziałowi zyskujesz konkretne argumenty do rozmów ze swoim Klientem, by finalnie pomóc mu wybrać rozwiązanie, które po pierwsze zrealizuje jego cele, a po drugie będzie bezpieczne oraz optymalne technicznie i ekonomicznie.

Pigułka wiedzy o parametrach płyt konstrukcyjnych i pomoc w doborze zbiornika

W materiale udostępniamy także formularz doboru zbiornika oraz karty techniczne stosowanych płyt modułowych. Oczywiście możesz na nie natrafić w gąszczu Internetu, ale dzięki poradnikowi wszystko, co będzie przydatne we współpracy z producentem zbiornika znajdziesz w jednym miejscu, bez poświęcania dodatkowego czasu na pozyskanie niezbędnych informacji. Dodatkowo, dzięki korzystaniu z dedykowanego formularza i świadomości informacji, jakie są dla nas ważne, etap doboru i wyceny zbiornika przebiegnie znacznie szybciej.

Praktyczne przykłady realizacji zbiorników na wodę budowanych metodą modułową

Na naszym koncie mamy realizacje wielu zbiorników budowanych z płyt MultiPower. Są to rezerwuary wody pitnej, wody do celów przeciwpożarowych, wody deszczowej, czy wody do celów produkcyjnych. W poradniku znajdziesz najciekawsze z nich, pokazujące możliwości wykorzystania w zależności od przeznaczenia oraz miejsca pracy zbiornika. Wybrane projekty dopełniliśmy zdjęciami oraz rysunkami technicznymi.

Na koniec sprawdź spis rozdziałów poradnika

1/ Wstęp – czego dowiesz się z tego poradnika?
2/ Od czego zacząć, czyli jakie są najważniejsze parametry i dlaczego?
3/ Na co zwracać uwagę przy projektowaniu zbiorników z płyt modułowych?
4/ Poznaj technologię AmargTank MultiPower
5/ Jakie praktyczne korzyści niesie za sobą konstrukcja modułowa?
6/ Przykładowe realizacje zbiorników na wodę

A teraz do dzieła! Wypełnij poniższy formularz – już za moment poradnik będzie w Twoich rękach!