Darmowy poradnik: Zbiorniki modułowe na wodę

Zwiększ kompetencje w obszarze nowych technologii i wykorzystuj zdobytą wiedzę w swoich projektach i inwestycjach z zakresu instalacji sanitarnych oraz przeciwpożarowych

Dawka wiedzy dla projektantów, firm wykonawczych i inwestorów

Oddajemy w Twoje ręce poradnik, który zawiera informacje dotyczące projektowania i doboru zbiornika na wodę wykonywanego z płyt modułowych tworzywa (nie należy mylić z płytą litą). W efekcie zyskujesz wiedzę, która pozwoli na opracowanie projektu w sposób, który usprawni przebieg inwestycji i realizacji zadania we współpracy z wytwórcą zbiorników, jakim jesteśmy my, czyli Amargo.

Kto w szczególności skorzysta z poradnika?

Projektanci instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych – zarówno w zakładach przemysłowych, jak i budynkach użyteczności publicznej

Przedstawiciele firm inżynieryjno-wykonawczych, które wykonują prace z zakresu instalacji sanitarnych lub przeciwpożarowych

Inwestorzy, których celem jest zapewnienie odpowiednich ilości wody pitnej, ochrona ppoż. budynku, zagospodarowanie deszczówki czy realizacja planu GOZ

Poznaj konstrukcję, która umożliwi magazynowanie wody wewnątrz budynku

Wdrożymy Cię w specyfikę technologii modułowej, którą możesz wykorzystać w celu zapewnienia magazynu wody w instalacjach sanitarnych lub przeciwpożarowych.

Wykorzystaj wskazówki projektowe i sprostaj wyzwaniom inwestycji

W poradniku omawiamy najważniejsze parametry, które wpływają na dobór zbiornika na wodę. To pozwoli Ci z łatwością przewidywać w projekcie odpowiednią ilość miejsca na zbiornik, co przyspieszy prace bez konieczności wprowadzania poprawek.

Przekonaj się o przewagach technologii i zyskaj argumenty do rozmów z Klientami

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci nie zawsze są świadomi zalet wynikających z zastosowania tworzyw sztucznych i nie chcą dopuszczać zmiany materiału wykonania zbiornika. W materiale rozłożyliśmy na czynniki pierwsze praktyczne korzyści technologii. Możesz je bez wątpienia wskazać podczas rozmów ze swoimi Klientami i rzetelnie uzasadnić proponowane rozwiązanie.

Zobacz, jakie cele udało się zrealizować dzięki technologii modułowej

Na naszym koncie mamy realizacje wielu zbiorników budowanych z płyt MultiPower. Są to rezerwuary wody pitnej, wody do celów przeciwpożarowych, wody deszczowej, czy wody do celów produkcyjnych. W poradniku znajdziesz najciekawsze z nich, pokazujące możliwości wykorzystania w zależności od przeznaczenia oraz miejsca pracy zbiornika.

Formularze doboru, karty techniczne, specyfikacje

W materiale udostępniamy także formularz doboru zbiornika, karty techniczne stosowanych płyt modułowych oraz opis specyfikacji do projektu – wszystko, co przyda Ci się we współpracy zarówno z Klientem, jak i producentem zbiornika znajdziesz w jednym miejscu.

Poznaj pełny spis rozdziałów poradnika

1/ Wstęp – czego dowiesz się z tego poradnika?
2/ Od czego zacząć, czyli jakie są najważniejsze parametry i dlaczego?
3/ Na co zwracać uwagę przy projektowaniu zbiorników z płyt modułowych?
4/ Poznaj technologię AmargTank MultiPower
5/ Modele BIM zbiorników AmargTank MultiPower
6/ Jakie praktyczne korzyści niesie za sobą konstrukcja modułowa?
7/ Przykładowe realizacje zbiorników na wodę

A teraz do dzieła! Wypełnij poniższy formularz – już za moment poradnik będzie w Twoich rękach!
    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.