Darmowy poradnik: Zbiorniki modułowe na wodę

Zwiększ kompetencje w obszarze nowych technologii i wykorzystuj zdobytą wiedzę w swoich projektach i inwestycjach z zakresu instalacji sanitarnych oraz przeciwpożarowych

Ogrom wiedzy dla projektantów, architektów, firm wykonawczych, zakładów przemysłowych, zarządców budynków

Oddajemy w Twoje ręce poradnik, który zawiera informacje dotyczące projektowania i doboru zbiornika na wodę wykonywanego z płyt modułowych tworzywa (nie należy mylić z płytą litą). W efekcie zyskujesz wiedzę, która pozwoli na opracowanie projektu w sposób, który usprawni przebieg inwestycji i realizacji zadania we współpracy z wytwórcą zbiorników, jakim jesteśmy my, czyli Amargo.

Kto w szczególności skorzysta z poradnika?

Architekci budynków komercyjnych i przemysłowych oraz projektanci instalacji przemysłowych, instalacji sanitarnych oraz przeciwpożarowych – zarówno w zakładach przemysłowych, jak i budynkach użyteczności publicznej

Przedstawiciele firm projektowo-wykonawczych, konsultingowo-inżynieryjnych, generalni wykonawcy inwestycji itp., którzy wykonują prace z zakresu instalacji sanitarnych lub przeciwpożarowych

Przedstawiciele zakładów przemysłowych, a w szczególności Działy utrzymania ruchu, BHP, techniczne, technologiczne, inwestycyjne, których celem jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury zakładu, ciągłości i efektywności produkcji czy usprawnienie gospodarki wodno-ściekowej

Inwestorzy, zarządcy obiektów komercyjnych (hotel, bank, obiekt handlowy, schronisko), obiektów medycznych (szpital, hospicjum, sanatorium), spółdzielni mieszkaniowej, osoby techniczne odpowiedzialne za instalacje sanitarne i ppoż. w budynkach

Poznaj konstrukcję, która umożliwi magazynowanie wody wewnątrz budynku

Wdrożymy Cię w specyfikę technologii modułowej, którą możesz wykorzystać w celu zapewnienia magazynu wody w instalacjach sanitarnych, przeciwpożarowych, a nawet technologicznych.

Wykorzystaj wskazówki projektowe i sprostaj wyzwaniom inwestycji

W poradniku omawiamy najważniejsze parametry, które wpływają na dobór zbiornika na wodę. To pozwoli Ci z łatwością przewidywać w projekcie odpowiednią ilość miejsca na zbiornik, co przyspieszy prace bez konieczności wprowadzania poprawek.

Przekonaj się o przewagach technologii i zyskaj argumenty do rozmów

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci lub osoby decyzyjne w przedsiębiorstwie, w którym pracujesz, nie zawsze są świadomi zalet wynikających z zastosowania tworzyw sztucznych i nie chcą dopuszczać zmiany materiału wykonania zbiornika. W materiale rozłożyliśmy na czynniki pierwsze praktyczne korzyści technologii. Możesz je bez wątpienia wskazać podczas rozmów ze swoimi Klientami lub rozmów wewnętrznych w firmie i rzetelnie uzasadnić proponowane rozwiązanie.

Zobacz, jakie cele udało się zrealizować dzięki technologii modułowej

Na naszym koncie mamy realizacje wielu zbiorników budowanych z płyt MultiPower. Są to rezerwuary wody pitnej, wody do celów przeciwpożarowych, wody deszczowej, czy wody do celów produkcyjnych. W poradniku znajdziesz najciekawsze z nich, pokazujące możliwości wykorzystania w zależności od przeznaczenia oraz miejsca pracy zbiornika.

Formularze doboru, karty techniczne, specyfikacje

W materiale udostępniamy także formularz doboru zbiornika, karty techniczne stosowanych płyt modułowych oraz opis specyfikacji do projektu – wszystko, co przyda Ci się we współpracy zarówno z Klientem, jak i producentem zbiornika znajdziesz w jednym miejscu.

Poznaj pełny spis rozdziałów poradnika

1/ Wstęp – czego dowiesz się z tego poradnika?
2/ Od czego zacząć, czyli jakie są najważniejsze parametry i dlaczego?
3/ Na co zwracać uwagę przy projektowaniu zbiorników z płyt modułowych?
4/ Poznaj technologię AmargTank MultiPower®
5/ Modele BIM zbiorników AmargTank MultiPower®
6/ Jakie praktyczne korzyści niesie za sobą konstrukcja modułowa?
7/ Przykładowe realizacje zbiorników na wodę

A teraz do dzieła! Wypełnij poniższy formularz – już za moment poradnik będzie w Twoich rękach!

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.