WEBINARY
dla projektantów i użytkowników instalacji przemysłowych – seria spotkań z ekspertami z branży

Aktualnie nie realizujemy webinarów na żywo. Opracowaliśmy materiały szkoleniowe wideo (webcasty), które będziesz mogła/mógł obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie.

Szukasz wartościowej wiedzy branżowej, wiedzy o rozwiązanych i usługach z zakresu zbiorników przemysłowych i instalacji rozładunkowych, przesyłowych, dozowania?

Webinary Amargo to seria kilku spotkań z ekspertami z branży zbiorników z tworzyw sztucznych, stanowisk UNO, chemoodpornych rurociągów przemysłowych oraz aparatury i opomiarowania.

Odpowiedni dobór rozwiązań technicznych wpływa na bezpieczeństwo i sprawny przebieg procesów technologicznych. Dzięki webinarom lepiej zorientujesz się w tematach związanych z projektowaniem zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, poznasz możliwe technologie wykonania oraz warunki bezpiecznej eksploatacji.

Co zyskasz biorąc udział w naszych webinarach?

Wiedza branżowa

Razem z Partnerami przekażemy Ci praktyczną wiedzę, która płynie z ponad kilkunastu lat naszej współpracy z przemysłem.

Optymalne rozwiązania

Poznasz dostępne rozwiązania i aplikacje. To pomoże Ci ocenić skalę inwestycji i pomoże kontrolować przebieg procesu.

Bezpieczna inwestycja

Wiedza o dostępnych rozwiązaniach pomoże Ci wyeliminować potencjalne ryzyka i zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Dla kogo są spotkania?

Przedsiębiorstwa przemysłowe

Przedstawiciele działów utrzymania ruchu, BHP, technicznych, inwestycyjnych odpowiedzialni w zakładach przemysłowych za właściwy i zoptymalizowany przebieg procesów produkcyjnych.

Biura projektów technologicznych

Projektanci obiektów i instalacji przemysłowych opracowujący dla klientów koncepcje, w których zastosowanie znajdują zbiorniki magazynowe lub procesowe wraz z instalacjami rozładunku, transferu i dozowania.

Firmy wykonawcze i inżynieryjne

Przedstawiciele firm projektowo-wykonawczych, konsultingowo-inżynieryjnych, generalni wykonawcy inwestycji, urzędy dozorujące itp., którzy na co dzień współpracują z przedsiębiorstwami przemysłowymi.

Szkolenie z zakresu zbiorników chemoodpornych było bardzo pouczające i obejmowało szereg zagadnień przydatnych w pracy projektanta instalacji technologicznych. Stanowi ono wartość dodaną nawet w przypadku, gdy posiada się duże doświadczenie w branży. Niestety przepisy nie zawsze są przejrzyste i niosą za sobą wiele wątpliwości, szkolenie obejmowało również zrealizowane inwestycje, zaś praktyka zawsze jest najcenniejszym źródłem wiedzy.

Zarówno w trakcie szkolenia jak i po nim, można było uzyskać odpowiedzi na postawione pytania. W każdym momencie można także powrócić do udostępnionych materiałów (m.in. poradnik – cenna pomoc), a w przypadku problematycznych zagadnień skorzystać z konsultacji. Dziękujemy za możliwość udziału w szkoleniu!”

Dorota Świder, Projektant w VEOLIA WATER TECHNOLOGIES
Opinia po szkoleniu „Zbiorniki chemoodporne w praktyce”

SPRAWDŹ HARMONOGRAM WEBINARÓW

Poniżej znajduje się lista organizowanych spotkań. Dokładny zakres tematyczny webinarów poznasz przechodząc do podstrony konkretnego wydarzenia.

FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania