WEBINARY
dla projektantów i użytkowników instalacji przemysłowych – seria spotkań z ekspertami z branży

Szukasz wartościowej wiedzy branżowej, wiedzy o rozwiązanych i usługach z zakresu zbiorników przemysłowych i instalacji rozładunkowych, przesyłowych, dozowania?

Opracowaliśmy dla Ciebie serię kilku spotkań z ekspertami z branży zbiorników z tworzyw sztucznych, stanowisk UNO, chemoodpornych rurociągów przemysłowych oraz aparatury i opomiarowania.

Prawidłowy dobór rozwiązań przekłada się na bezpieczeństwo i sprawny przebieg procesów technologicznych. Dlatego też spotkania pozwolą Ci lepiej zorientować się i wyspecjalizować pod kątem ich właściwego doboru. Dzięki nim pogłębisz wiedzę pod kątem korzyści, jakie dają podczas użytkowania instalacji.

Co zyskasz biorąc udział w naszych webinarach?

Wiedza branżowa

Razem z Partnerami przekażemy Ci praktyczną, wartościową wiedzę, popartą wieloletnią współpracą z przemysłem.

Optymalne rozwiązania

Lepsze poznanie dostępnych rozwiązań i aplikacji pomoże Ci ocenić skalę inwestycji i pomoże kontrolować przebieg procesu.

Bezpieczna inwestycja

Świadomość dostępnych rozwiązań pomoże Ci wyeliminować potencjalne ryzyka i zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Dla kogo są spotkania?

Przedsiębiorstwa przemysłowe

Przedstawiciele działów utrzymania ruchu, BHP, technicznych, inwestycyjnych odpowiedzialni w zakładach przemysłowych za właściwy i zoptymalizowany przebieg procesów produkcyjnych.

Biura projektów technologicznych

Projektanci obiektów i instalacji przemysłowych opracowujący dla klientów koncepcje, w których zastosowanie znajdują zbiorniki magazynowe lub procesowe wraz z instalacjami rozładunku, transferu i dozowania.

Firmy wykonawcze i inżynieryjne

Przedstawiciele firm projektowo-wykonawczych, konsultingowo-inżynieryjnych, generalni wykonawcy inwestycji, urzędy dozorujące itp., którzy na co dzień współpracują z przedsiębiorstwami przemysłowymi.

Szkolenie z zakresu zbiorników chemoodpornych było bardzo pouczające i obejmowało szereg zagadnień przydatnych w pracy projektanta instalacji technologicznych. Stanowi ono wartość dodaną nawet w przypadku, gdy posiada się duże doświadczenie w branży. Niestety przepisy nie zawsze są przejrzyste i niosą za sobą wiele wątpliwości, szkolenie obejmowało również zrealizowane inwestycje, zaś praktyka zawsze jest najcenniejszym źródłem wiedzy.

Zarówno w trakcie szkolenia jak i po nim, można było uzyskać odpowiedzi na postawione pytania. W każdym momencie można także powrócić do udostępnionych materiałów (m.in. poradnik – cenna pomoc), a w przypadku problematycznych zagadnień skorzystać z konsultacji. Dziękujemy za możliwość udziału w szkoleniu!”

Dorota Świder, Projektant w VEOLIA WATER TECHNOLOGIES
Opinia po szkoleniu „Zbiorniki chemoodporne w praktyce”

SPRAWDŹ HARMONOGRAM WEBINARÓW

Poniżej znajduje się aktualna lista planowanych spotkań, która będzie sukcesywnie się powiększać. Już teraz możesz zarezerwować swój udział. Dokładny zakres tematyczny webinarów poznasz przechodząc do podstrony konkretnego wydarzenia.

FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zgłoś swój udział już teraz!

Wybierz interesujący Cię webinar i dokonaj zapisu. Jeśli z Twojej firmy w webinarze chce wziąć udział więcej osób, wystarczy, że w polu dodatkowym wprowadzisz ich imiona i nazwiska oraz adresy email. W przypadku zainteresowania udziałem w kilku wydarzeniach w tym samym polu wskaż datę i temat wydarzenia, w którym chcesz dodatkowo uczestniczyć.