Szkolenia i webinary
Realizujemy szkolenia i webinary dedykowane biurom projektowym, przedstawicielom branży przemysłowej, inspektorom urzędów dozorujących oraz instytucjom certyfikującym, w których poruszamy nie tylko aspekty prawne, ale przede wszystkim skupiamy się na przekazaniu wiedzy praktycznej.
Nasze webinary
Kto skorzysta z wiedzy z naszych szkoleń?
Jesteś projektantem, pracownikiem zakładu przemysłowego lub przedstawicielem firmy projektowo-wykonawczej, konsultingowo-inżynieryjnej, generalnym wykonawcą inwestycji, a może reprezentujesz urząd dozorujący?
Dołącz do grona kilkuset osób, które skorzystały już z naszej wiedzy i doświadczenia!
Właśnie przygotowujemy nowy plan na 2024 rok. Jeśli odpowiedź na którekolwiek z poniższych pytań brzmi „tak” – nie zastanawiaj się i weź udział w wybranym szkoleniu lub webinarze.
Możesz być pewna/pewny, że zaserwujemy Ci sporą dawkę cennej wiedzy, opartej o lata praktyki.
Biura projektowe i architektoniczne
Architekci budynków komercyjnych i przemysłowych oraz projektanci instalacji przemysłowych, instalacji sanitarnych oraz przeciwpożarowych
- Uznana fachowa literatura nie jest już wystarczająca i szukasz praktycznego szkolenia, które da Ci wiedzę w szerokim spektrum zagadnień w obszarze zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych?
- Gubisz się w przepisach, zależnościach polskich i zagranicznych regulacji prawnych oraz ich aktualizacjach?
- Starsi stażem współpracownicy wiedzą więcej, a Tobie przypadają najbardziej żmudne zadania? Chcesz to zmienić, rozwijać się i realizować bardziej ambitne projekty, ale potrzebujesz konkretnej wiedzy, by sprawnie, odpowiedzialnie i na czas realizować zadania?
- Czujesz się pewniej, gdy masz potwierdzone informacje i wiesz, jakie aspekty należy wziąć pod uwagę projektując zbiornik chemoodporny lub na wodę z tworzyw sztucznych, by uniknąć błędów projektowych?
- Opracowania projektowe i uzgodnienia są zbyt czasochłonne? Zależy Ci na posiadaniu kompletnych specyfikacji, które pozwolą Ci ograniczyć czas pracy nad dokumentacją?
- Chcesz poznać konkretne zalety i wady danej technologii, by zrealizować cele Klienta na najwyższym poziomie?
- Zależy Ci na zdobyciu wielobranżowej wiedzy, która pomoże Ci w rozmowach konsultacyjnych z Klientami i da argumenty uzasadniające dobrane rozwiązanie?
Zakłady przemysłowe
Działy utrzymania ruchu, BHP, techniczne, technologiczne, inwestycyjne
- Do Twoich zadań należy dbałość o sprawne funkcjonowanie infrastruktury zakładu, zapewnienie ciągłości i efektywności produkcji czy usuwanie powstałych awarii i chcesz je odpowiedzialnie realizować?
- Mierzysz się z wyzwaniami w zakresie poprawy wydajności produkcji, utrzymania lub wzrostu jakości, optymalizacji kosztowej procesów, podniesienia poziomu bezpieczeństwa, eliminacji ryzyk czy spełnienia wymogów prawnych? Tym samym szukasz wiedzy, która usprawni Twoje działania?
- Twoją rolą jest wdrażanie usprawnień i unowocześnienia procesów prowadzonych w zakładzie? Chcesz być na bieżąco zorientowana/zorientowany w różnych rozwiązaniach, które są stosowane na rynku oraz znać technologie, które sprostają parametrom produkcyjnym?
- Chcesz poznać case studies z innych zakładów, z których czerpanie może przysłużyć się w rozwiązaniu problemu przed którym stoisz?
- Obawiasz się, że nie jesteś na bieżąco ze zmianami w regulacjach prawnych lub masz wątpliwości co do zależności pomiędzy poszczególnymi normami i rozporządzeniami oraz interpretacji przepisów?
- Zależy Ci na realizacji wyznaczonych wskaźników, ale by je osiągnąć potrzebna Ci rzetelna wiedza?
- Potrzebujesz konkretnych argumentów w rozmowach między działami, by potwierdzić zasadność inwestycji i uzyskać budżet na realizację, a potem obrać właściwą ścieżkę postępowania?
- Niepokoją Cię możliwe kontrole i audyty jednostek zewnętrznych? Musisz mieć wiedzę i jeśli to konieczne wdrożyć odpowiednie zmiany, by zapewnić pozytywny wynik wizyty.
- Chcesz podnieść kompetencje swoje i Twojego zespołu, by świadomie podejmować decyzje podczas wykonywania swoich obowiązków, uniknąć rutyny w zachowaniu i popełnienia błędów i kierować się nie tylko przyzwyczajeniami, ale także rozwiązaniami optymalnymi na dany moment?
Firmy inżynieryjno-wykonawcze
Przedstawiciele firm projektowo-wykonawczych, konsultingowo-inżynieryjnych, generalni wykonawcy inwestycji itp.
Zarządcy budynków
Zarządcy obiektów komercyjnych (hotel, bank, obiekt handlowy, schronisko), obiektów medycznych (szpital, hospicjum, sanatorium), spółdzielni mieszkaniowej, osoby techniczne odpowiedzialne za instalacje sanitarne i ppoż. w budynkach
- Zarządzasz infrastrukturą budynku i Twoją rolą jest zapewnienie, by spełniał on podstawowe wymagania w zakresie bezpieczeństwa konstrukcji, pożarowego, użytkowania, odpowiednich warunków higienicznych i zdrowotnych oraz ochrony środowiska?
- Odpowiadasz za zapewnienie wymaganego rozporządzeniem zapasu pitnej wody rezerwowej (szpitale, ośrodki zdrowia etc.), ale uwarunkowania budynku generują konieczność ingerencji w konstrukcję obiektu i znaczne koszty?
- Odpowiadasz za zaopatrzenie budynku w wodę do celów gaśniczych (zasilanie w wodę piony przeciwpożarowe (i hydranty) w razie pożaru gwarantując odpowiedni, nieprzerwany wydatek wody o określonym ciśnieniu), ale dysponujesz wyłącznie ograniczoną przestrzenią wewnątrz obiektu?
- Dążysz do optymalizacji kosztów i jedną z możliwości jest usprawnienie gospodarki wodno-ściekowej?
- Musisz dostosować budynek do wymogów i warunków technicznych, jakie wydają lokalne zakłady wodociągowe?
- Lokalizacja Twojego budynku powoduje, że w sytuacji nawalnych deszczów obiekt jest zagrożony podtopieniem i musisz ochronić go przez jego negatywnymi skutkami?
- Chcesz zmniejszyć koszty zużycia wody miejskiej, uzyskać zwolnienia z opłat z tytułu korzystania ze środowiska dzięki retencji deszczówki?
- Zależy Ci na wzmocnieniu prestiżu nieruchomości poprzez np. realizację trendów w zakresie zrównoważonego rozwoju (deszczówka, GOZ)?
Poznaj opinie uczestników szkoleń
97,7%
Według ankiet przeprowadzonych po szkoleniach online aż 97,7% uczestników oceniło poziom zadowolenia z udziału jako bardzo wysoki i wysoki.
„Szkolenie z zakresu zbiorników chemoodpornych było bardzo pouczające i obejmowało szereg zagadnień przydatnych w pracy projektanta instalacji technologicznych. Stanowi ono wartość dodaną nawet w przypadku, gdy posiada się duże doświadczenie w branży. Niestety przepisy nie zawsze są przejrzyste i niosą za sobą wiele wątpliwości, szkolenie obejmowało również zrealizowane inwestycje, zaś praktyka zawsze jest najcenniejszym źródłem wiedzy.
Zarówno w trakcie szkolenia jak i po nim, można było uzyskać odpowiedzi na postawione pytania. W każdym momencie można także powrócić do udostępnionych materiałów (m.in. poradnik – cenna pomoc), a w przypadku problematycznych zagadnień skorzystać z konsultacji. Dziękujemy za możliwość udziału w szkoleniu!”
Dorota Świder, Projektant w VEOLIA WATER TECHNOLOGIES
Opinia po szkoleniu „Zbiorniki chemoodporne w praktyce”
„Bardzo dziękuję, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu – jak zawsze pełny profesjonalizm.”
„Organizacja webinarów to bardzo dobry pomysł, jest to szansa nie tylko na poznanie produktów firmy, ale też wymagań prawnych, technicznych.”
„Konkretne informacje. Liczę na kolejne webinary na podobnym poziomie.”
„Rzetelna prezentacja tematów od strony wytwórcy zbiorników.”
„Super, że mieliśmy zajęcia praktyczne i myślę, że taki moduł można by było wprowadzić do szkolenia na stałe. Nie ma nic lepszego niż bezpośrednia styczność z urządzeniami.”
„Bardzo ciekawe szkolenie. Bardzo dobra organizacja. Otwartość prelegentów w przekazywaniu wiedzy. Szkoda, że tylko 1 dzień.”
Przykładowe opinie anonimowe po webinarach oraz szkoleniu stacjonarnym
SZKOLENIA ONLINE
Szkolenia dedykowane biurom projektowym lub osobom odpowiadającym za inwestycje związane z instalacjami, w których pojawiają się zbiorniki np. na ług sodowy, kwas siarkowy, kwas solny, kwas azotowy, koagulanty PIX, PAX, SAX, formaldehyd, perhydrol, wodę amoniakalną, solankę, nadmanganian potasu, ścieki przemysłowe czy odpady promieniotwórcze.
Weź udział w naszych szkoleniach i zyskaj:
Wiedzę wprost od producenta
Praktyczna, wartościowa wiedza płynąca wprost od producenta, poparta wieloletnią współpracą z przemysłem, która z pewnością przyda się w codziennej pracy
Bogaty pakiet materiałów
Dostęp do gotowych, standaryzowanych rozwiązań i obszernego poradnika nt. zbiorników chemoodpornych, które będziesz mieć zawsze pod ręką
Wsparcie ekspertów
Wsparcie ekspertów Amargo, z którymi możesz skonsultować istniejący problem i wypracować najlepsze rozwiązanie – po szkoleniu możesz zgłosić się na sesję konsultacyjną
Certyfikat szkoleniowy
Udział w szkoleniu potwierdzamy certyfikatem imiennym, który zawiera zakres tematyczny szkolenia i jest opatrzony hologramem
SZKOLENIA STACJONARNE
Na chwilę obecną szkolenia stacjonarne realizujemy wyłącznie na zlecenie indywidualnych firm, przedsiębiorstw czy instytucji, dostosowując program do potrzeb uczestników. Istnieje możliwość odbycia szkolenia w siedzibie Amargo lub w siedzibie danej firmy.
Szkolenia stacjonarne w siedzibie Amargo są wzbogacone warsztatem praktycznym na hali produkcyjnej. Uczestnicy biorą udział w prezentacji na żywo urządzeń do spawania tworzyw sztucznych (triac, ekstruder, zgrzewarka doczołowa, zaginarka, linia nawojowa etc.).
W celu przygotowania oferty na szkolenie, prosimy o wiadomość mailową na adres akademia@amagro.pl ze wskazaniem zakresu, który wymaga omówienia, orientacyjnej liczby uczestników oraz wskaż proponowaną lokalizację i termin. W odpowiedzi zaproponujemy konkretny program.
FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
- Jakich narzędzi potrzebuję, aby wziąć udział w szkoleniu online?
Do komfortowego uczestnictwa wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Szkolenia online realizujemy poprzez platformę MS Teams. Link dostępu do wydarzenia przesyłamy przed terminem szkolenia na wskazany wcześniej adres mailowy. W razie napotkania na trudności techniczne jesteśmy do bieżącej dyspozycji.
- Czy po szkoleniu otrzymam materiały edukacyjne?
Tak, po szkoleniu udostępniamy materiały w wersji elektronicznej wraz z ankietą poszkoleniową. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z darmowej wiedzy, którą przekazujemy w bazie edukacyjnej Amargo: www.amargo.pl/akademia-taed/baza-edukacyjna/
- Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?
Tak, w przypadku szkoleń online lub stacjonarnych realizowanych na zlecenie firm wystawiamy certyfikaty oznaczone hologramem, potwierdzające udział w szkoleniu. Zawierają one imię i nazwisko, datę i zakres tematyczny szkolenia.
- Czy po szkoleniu mogę skorzystać z darmowej konsultacji?
Oczywiście! Podczas szkolenia, po każdym z omówionych modułów można zadać pytania do prowadzącego. Jeśli po szkoleniu pojawią się dodatkowe wątpliwości i zagadnienia wymagające dodatkowej dyskusji, można umówić się na konsultacje z naszym ekspertem: www.amargo.pl/akademia-taed/konsultacje/
- Co zawiera szkolenie stacjonarne?
Szkolenie stacjonarne w siedzibie producenta obejmuje omówienie ustalonego wcześniej zakresu, wizytę na hali produkcyjnej, przerwy kawowe oraz lunch.
*Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.