Szkolenia Amargo

Jeśli zagadnienia związane z projektowaniem i eksploatacją zbiorników z tworzyw sztucznych są Ci bliskie i pojawiają się w Twojej codziennej pracy, jesteś we właściwym miejscu! Dzięki naszym szkoleniom zyskasz wartościową wiedzę i poznasz rozwiązania, co pozwoli Ci sprawniej wykonywać prace projektowe lub bezproblemowo przeprowadzić planowaną inwestycję.


Realizujemy szkolenia dedykowane biurom projektowym, przedstawicielom branży przemysłowej, inspektorom urzędów dozorujących oraz instytucjom certyfikującym, w których poruszamy nie tylko aspekty prawne, ale przede wszystkim skupiamy się na przekazaniu wiedzy praktycznej.


DLA JAKICH GRUP SĄ PRZYDATNE NASZE SZKOLENIA

Przedstawiciele biur projektowych zajmujących się obszarami instalacji przemysłowych, instalacji sanitarnych oraz przeciwpożarowych

Przedstawiciele firm projektowo-wykonawczych, konsultingowo-inżynieryjnych, generalni wykonawcy inwestycji, urzędy dozorujące itp.

Przedstawiciele przedsiębiorstw przemysłowych: działy utrzymania ruchu, BHP, techniczne, technologiczne, inwestycyjne

Dowiedz się, jak inni oceniają nasze szkolenia

„Szkolenie z zakresu zbiorników chemoodpornych było bardzo pouczające i obejmowało szereg zagadnień przydatnych w pracy projektanta instalacji technologicznych. Stanowi ono wartość dodaną nawet w przypadku, gdy posiada się duże doświadczenie w branży. Niestety przepisy nie zawsze są przejrzyste i niosą za sobą wiele wątpliwości, szkolenie obejmowało również zrealizowane inwestycje, zaś praktyka zawsze jest najcenniejszym źródłem wiedzy.

Zarówno w trakcie szkolenia jak i po nim, można było uzyskać odpowiedzi na postawione pytania. W każdym momencie można także powrócić do udostępnionych materiałów (m.in. poradnik – cenna pomoc), a w przypadku problematycznych zagadnień skorzystać z konsultacji. Dziękujemy za możliwość udziału w szkoleniu!”

Dorota Świder, Projektant w VEOLIA WATER TECHNOLOGIES

WEBINARY

Szukasz wartościowej wiedzy branżowej, wiedzy o rozwiązanych i usługach z zakresu zbiorników przemysłowych i instalacji rozładunkowych, przesyłowych, dozowania? Opracowaliśmy dla Ciebie serię kilku spotkań z ekspertami z branży zbiorników z tworzyw sztucznych, stanowisk UNO, chemoodpornych rurociągów przemysłowych oraz aparatury i opomiarowania.

SZKOLENIA ONLINE

Realizujemy szkolenia w formule online, w których przekazujemy dużą dawkę praktycznej wiedzy. Prowadzimy szkolenia z zakresu zbiorników chemoodpornych oraz na wodę. Wybrane szkolenia prowadzimy we współpracy z naszymi partnerami.

SZKOLENIA ZE ZBIORNIKÓW NA CHEMIKALIA

SZKOLENIA ZE ZBIORNIKÓW NA WODĘ

Według ankiet przeprowadzonych po szkoleniach online aż 97,7% uczestników oceniło poziom zadowolenia z udziału jako bardzo wysoki i wysoki.

SZKOLENIA STACJONARNE

Na chwilę obecną szkolenia stacjonarne realizujemy wyłącznie na zlecenie indywidualnych firm, przedsiębiorstw czy instytucji, dostosowując program do potrzeb uczestników. Istnieje możliwość odbycia szkolenia w siedzibie Amargo lub w siedzibie danej firmy. W celu przygotowania oferty na szkolenie, prosimy o wiadomość mailową ze wskazaniem zakresu, który wymaga omówienia, orientacyjnej liczby uczestników oraz wskaż proponowaną lokalizację i termin. W odpowiedzi zaproponujemy konkretny program.

FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania