Dopasowują się jak...woda!

Zbiorniki Amargo na wodę przeznaczone są przede wszystkim do zabudowy wewnątrz pomieszczeń i piwnic. Ich głównym zadaniem jest awaryjne zasilanie i wyrównywanie zbyt niskiego ciśnienia w sieci. Jeśli szukasz zbiornika, który sprawdzi się jako 12-godzinny zapas wody dla szpitala, ośrodka opiekuńczego, hospicjum czy sanatorium, produkty Amargo będą doskonałym wyborem.

Wieżowiec? Żaden problem!
Nasi eksperci zaprojektowali je tak, że doskonale działają w pionach instalacji o znacznej wysokości takich, jak wieżowce. Świetnie sprawdzą się również jako magazyny wody pitnej, zbiorniki buforowe lub przelewowe. Zazwyczaj montujemy je na miejscu z przygotowanych wcześniej modułów, ale jeśli lokacja na to pozwala, możemy również przewieźć i zainstalować w pełni gotowy zbiornik.

Zbiorniki przeciwpożarowe

Nasze instalacje i zbiorniki chronią bezpieczeństwo ludzi i mienia w najróżniejszych budynkach użyteczności publicznej. Prestiżowy apartamentowiec Złota 44 w Warszawie, sala koncertowa w Bydgoszczy, kopalnia ze zbiornikiem zlokalizowanym 1100 metrów pod ziemią – to tylko niektóre z naszych realizacji w tej dziedzinie. Dzięki nim i wielu innym możemy z dumą nazywać się prawdziwymi ekspertami w naszej branży.

Zobacz więcej

Zbiorniki rezerwowe wody pitnej

Zbiornik wody o pojemności 200 metrów sześciennych montowany w starej kotłowni szpitalnego oddziału ratunkowego bez zaburzenia funkcjonowania placówki, zbiornik na barce, którą pływał Jan Paweł II, zbiorniki w hospicjach i dużych, strategicznych szpitalach, jak choćby szpital MSWiA w Gdańsku. Nasze rezerwuary wody pitnej zapewniają bezpieczeństwo funkcjonowania wielu instytucji publicznych.

Zobacz więcej