MISJA

Naszą misją jest odpowiedzialna realizacja instalacji przemysłowych.

Realizujemy to poprzez kompleksowe wykonawstwo instalacji i zbiorników z tworzyw sztucznych.

  • Jesteśmy dla projektantów i inwestorów partnerem, i wspieramy ich już od etapu koncepcji
  • Dostarczamy systemy gwarantujące bezpieczeństwo procesów technologicznych, optymalizację kosztów, niezawodność i rozwój
  • Dzielimy się fachową wiedzą i inspirujemy do wdrażania rozwiązań, które realizują najtrudniejsze zamierzenia inwestycyjne

WIZJA

Amargo jako pierwszy wybór w zbiornikach i instalacjach z tworzyw sztucznych dzięki technologii i partnerskiej współpracy.

  • Dążymy do tego, by Amargo stało się synonimem kompleksowej obsługi. Chcemy być czymś więcej niż firmą produkującą zbiorniki: zespołem ekspertów dostarczających systemy gwarantujące pewność i spokój osobom odpowiedzialnym za projekt.
  • Zależy nam, by systemy i rozwiązania Amargo były pierwszą myślą Klienta lub pierwszą rekomendacją, jaką usłyszy od osoby, do której zwróci się po radę. Nieustannie się rozwijamy i inwestujemy w nowe technologie.

WARTOŚCI

Wśród wartości firmy Amargo, którymi kierujemy się we współpracy znajdują się: odpowiedzialność i dokładność, efektywność i elastyczność, rozwój i kreatywność, relacje i lojalność oraz przywództwo.

Kreatywność

Jesteśmy think tankiem, więc najpierw dokładnie analizujemy koncepcję, a potem działamy. Chętnie podejmujemy się zadań o dużej skali trudności. Myślenie jest jednym z najważniejszych procesów technologicznych w Amargo.

Odpowiedzialność i dokładność

Ciecz to bezlitosny sędzia dokładności wykonania, ale jest jeszcze dwóch innych sędziów: Twoje oko i nasza wyjątkowa dbałość o detale. Dopracowujemy wszystko tak, jakby miało być elementem statku kosmicznego. Wiemy, że tu nie ma miejsca na kompromisy.

Elastyczność

Przy pracach nad zbiornikami bywa, że sytuacja płynnie się zmienia. Doświadczenie nauczyło nas, jak się do niej (oraz do wymagań klientów) szybko i efektywnie dopasowywać.

Przywództwo

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i dążymy do pozycji lidera, która w oczywisty sposób wynika z naszych kompetencji, osiągnięć oraz doświadczeń. Chcemy wyznaczać nowe drogi rozwoju dla całej branży. Robimy to, inwestując między innymi we własne laboratorium i realizując projekty badawczo-rozwojowe.