Półprodukty z tworzyw sztucznych

Poza zbiornikami chemoodpornymi i na wodę dla przemysłu i obiektów publicznych oferujemy półprodukty z tworzyw sztucznych. Oferujemy je w ramach naszej marki dystrybucyjnej Amargo Twinn.

Półprodukty z tworzyw sztucznych – zakres dostaw:

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Jeśli szukasz krat pomostowych, pływaków do hydrotransportu czy przekładek do koszy autoklawów – prześlij zapytanie poprzez poniższy formularz.
    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz nawiązywania relacji handlowych, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zapytania. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.