W czym jeszcze możemy pomóc?

Zbiorniki to główne, ale nie jedyne produkty Amargo. Oprócz nich w naszej ofercie znajduje się wiele innych wyrobów. Zapoznaj się z naszą ofertą i koniecznie skontaktuj się z nami, jeśli nie znalazłeś tutaj ważnych dla Ciebie rozwiązań. Jesteśmy od tego, by Ci pomóc.

odporna chemicznie wykładzina z tworzywa - renowacja stalowego skorodowanego zbiornika montaż poprzez spawanie

Wykładziny, wanny, tace ociekowe

Zapewniamy doradztwo techniczne, dobór odporności chemicznej do konkretnych zastosowań, a także kompleksowe wykonawstwo wanien pod maszyny, pompy tłoczące chemikalia, na stanowiska kolejowe rozładunku kwasu, zasad, chemikaliów, nawozu RSM itd.

Zobacz więcej
Tworzywowe szafy do zabudowy pomp załadunkowych zbiorników – magazynu chemikaliów

Szafy chemoodporne z tworzyw

Wykonujemy na wymiar szafy chemoodporne zarówno z polietylenu PE, PEHD, jak również z polipropylenu PP przeznaczone do montażu na stelażu, na ścianie lub na płaszczu zbiornika.

Zobacz więcej

Oczyszczanie powietrza i gazów

W zakładzie przemysłowym oprócz zbiorników bardzo często nieodzownym elementem wyposażenia są systemy oczyszczania powietrza złowonnego i gazów, czyli oparów związków trujących lub żrących.

Zobacz więcej
zakup lodowiska sztucznego z tworzywa z montażem

Lodowiska syntetyczne

Eksperci Amargo mają też swoje pasje. Jedną z nich są lodowiska! Ale dlaczego think tank od zbiorników pomaga ludziom czerpać radość ze ślizgania się? No cóż, o tworzywach sztucznych wiemy wszystko – również to, jak budować z nich ekologiczne i funkcjonalne tafle do jeżdżenia na łyżwach nawet w środku lata.

Zobacz więcej