W czym jeszcze możemy pomóc?

Zbiorniki to główne, ale nie jedyne produkty Amargo. Oprócz nich w naszej ofercie znajduje się wiele innych wyrobów. Zapoznaj się z naszą ofertą i koniecznie skontaktuj się z nami, jeśli nie znalazłeś tutaj ważnych dla Ciebie rozwiązań. Jesteśmy od tego, by Ci pomóc.

Oczyszczanie powietrza i gazów

W zakładzie przemysłowym oprócz zbiorników bardzo często nieodzownym elementem wyposażenia są systemy oczyszczania powietrza złowonnego i gazów, czyli oparów związków trujących lub żrących.

Zobacz więcej

Wanny i wkłady chemoodporne

Zapewniamy doradztwo techniczne, dobór odporności chemicznej do konkretnych zastosowań, a także kompleksowe wykonawstwo wanien pod maszyny, pompy tłoczące chemikalia, na stanowiska kolejowe rozładunku kwasu, zasad, chemikaliów, nawozu RSM itd.

Zobacz więcej
Usługi CNC frezowanie, cięcie, spawanie, obróbka tworzyw sztucznych

Usługi CNC

Poziom zaawansowania technicznego Zbiorników Amargo wymaga precyzyjnych narzędzi obróbki, pracujących wręcz z kosmiczną dokładnością. Należy do nich obrabiarka CNC (Computerized Numerical Control, CNC) – komputerowo sterowane urządzenie do zadań specjalnych. Co najważniejsze – nasza obrabiarka CNC może pracować również dla Ciebie!

Zobacz więcej

Serwis zbiorników i instalacji

Pracujemy na niemieckich i szwajcarskich maszynach najwyższej jakości, dlatego jeśli potrzebujesz pilnej naprawy zbiornika z tworzyw sztucznych – i to niezależnie, czy wyprodukowanego przez nas czy inną firmę – nie mogłeś trafić lepiej!

Zobacz więcej

Lodowiska syntetyczne

Eksperci Amargo mają też swoje pasje. Jedną z nich są lodowiska! Ale dlaczego think tank od zbiorników pomaga ludziom czerpać radość ze ślizgania się? No cóż, o tworzywach sztucznych wiemy wszystko – również to, jak budować z nich ekologiczne i funkcjonalne tafle do jeżdżenia na łyżwach nawet w środku lata.

Zobacz więcej