Darmowy poradnik: Zbiorniki chemoodporne w praktyce

Poznaj ścieżkę od etapu koncepcji, przez projektowanie, po produkcję i eksploatację zbiorników na chemikalia – wykorzystaj nowe kompetencje w swojej inwestycji! Prawie 50 stron wiedzy w jednym miejscu!

Wiedza, z której skorzystają projektanci, przedstawiciele zakładów przemysłowych oraz firmy inżynieryjno-wykonawcze

Sprawny przebieg inwestycji to z pewnością to, na czym Ci zależy – niezależnie czy jesteś projektantem, inwestorem, czy firmą wykonawczą. Opracowany poradnik to kompendium wiedzy nt. zbiorników chemoodpornych z tworzyw sztucznych, które pracują w obrębie instalacji technologicznych. Przeprowadzimy Cię w nim przez ścieżkę od etapu koncepcji, przez cele, jakie realizują zbiorniki, wskazówki dotyczące ich doboru i projektowania, po technologie produkcji i przykłady ciekawych realizacji. Sukces gwarantowany!

Kto w szczególności skorzysta z poradnika?

projektanci obiektow i instalacji przemyslowych zbiorniki

Projektanci obiektów i instalacji przemysłowych, w których zastosowanie znajdują zbiorniki na substancje żrące, trujące i niebezpieczne oraz substancje nieagresywne

inwestycje przemysłowe zbiorniki chemoodporne poradnik

Przedstawiciele zakładów przemysłowych, w szczególności działów utrzymania ruchu, BHP, technicznych oraz inwestycyjnych

Firmy inżynieryjno-wykonawcze współpracujące z przemysłem w obrębie instalacji technologicznych

Przekonaj się, że nie warto szukać oszczędności na etapie koncepcji

W poradniku podkreślamy istotę etapu koncepcji, na którym Inwestorzy dość często szukają oszczędności, a który może w całym procesie inwestycyjnym generować niedoszacowania i wpłynąć na przebieg zadania. Nam – tak samo jak Tobie – zależy na tym, by ich realizacja została wykonana kompetentnie i sprawnie.

Poznaj najczęstsze wyzwania zakładów przemysłowych

Precyzyjne określenie celu pozwoli na dobór zoptymalizowanego rozwiązania zarówno technicznie jak i finansowo! W jednym z rozdziałów pokażemy Ci przykłady wyzwań, z jakimi mierzą się przedsiębiorstwa przemysłowe. Być może utożsamisz się z którymś z nich.

Rozwiej wątpliwości dotyczące zbiorników dozorowych

Z rozmów z projektantami czy przedstawicielami zakładów przemysłowych wynika, że sporą trudność sprawia zdefiniowanie, które zbiorniki podlegają kontroli Urzędu Dozoru Technicznego, a które nie. Jeśli i Ty masz pewne wątpliwości – rozwieje je merytoryczny rozdział poświęcony zbiornikom dozorowym!

Przekonaj się, jakie parametry mają wpływ na projekt zbiornika, a tym samym realizację założonego celu

W poradniku duży nacisk kładziemy na aspekty praktyczne związane z doborem i projektowaniem zbiorników chemoodpornych z tworzyw sztucznych. Krok po kroku wyjaśniamy parametry istotne dla procesu projektowania, produkcji i późniejszej eksploatacji.

Zobacz zbiorniki chemoodporne w akcji!

Ostatnie lata to dla nas czas intensywnego rozwoju i realizacji wielu ciekawych projektów. W materiale znajdziesz 9 prezentacji przykładów wykonanych przez nas zbiorników i instalacji chemoodpornych, które przyczyniły się do zwiększenia produkcji, optymalizacji kosztów, usprawnienia prac eksploatacyjnych, zachowania ciągu produkcyjnego czy stanowiły istotny element nowych inwestycji.

Formularze doboru, specyfikacje, materiały wideo

Za pośrednictwem poradnika przekazujemy Ci formularz doboru zbiornika, w przystępny sposób pokazujemy specyfikę technologii, w jakich produkowane są zbiorniki na chemikalia, a także udostępniamy ciekawe materiały wideo, którymi możesz podzielić się ze swoimi współpracownikami. Wszystko, co przyda Ci się w codziennej pracy będzie w zasięgu ręki!

Poznaj pełny spis rozdziałów poradnika

1/ Wstęp – czego dowiesz się z tego poradnika?
2/ Planujesz inwestycję? Nie szukaj oszczędności na etapie koncepcji!
3/ Jakie cele realizują zbiorniki chemoodporne?
4/ A tak właściwie, to czemu tworzywo?!
5/ Kiedy zbiornik podlega kontroli Urzędu Dozoru Technicznego?
6/ Projektowanie zbiorników chemoodpornych w praktyce
7/ Gotowe rozwiązania w zakresie zbiorników dozorowych
8/ Poznaj technologie produkcji zbiorników chemoodpornych
9/ Zbiorniki chemoodporne w akcji – sprawdź, jakie cele Klientów zrealizowaliśmy

A teraz do dzieła! Wypełnij poniższy formularz – już za moment poradnik będzie w Twoich rękach!

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.