Zbiorniki na środek Mip i inne roztwory myjące

Zbiorniki na środek Mip firmy Amargo są szyte na miarę dla czyszczących stacji CIP. Takie stacje dezynfekujące zyskują na popularności dzięki wygodzie użycia – przy ich użyciu nie ma potrzeby demontowania całego urządzenia produkcyjnego w celu sterylizacji. Przy okazji takie stacje czyszczą dokładnie i szybko.

Wszystkie zbiorniki, jakie powstają w AMARGO, są wytwarzane na specjalne zamówienie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy zakład jest inny i ma inne potrzeby, dlatego my mamy indywidualne podejście. Potrafimy dostosować zbiorniki do warunków, jakie panują w danej hali produkcyjnej i do istniejącej instalacji. Dzięki temu Użytkownik otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje.

Specjaliści AMARGO najpierw dokładnie analizują każde zapytanie, stawiają się na wizjach lokalnych – wszystko po to, aby znaleźć dla Państwa najlepsze możliwe rozwiązanie.

Amargo oferuje kompleksową obsługę – od etapu projektowania i dobierania odpowiedniego rozwiązania, po uruchomienie instalacji. Pomożemy w dopasowaniu wszystkich detali, elementów, przyłączy, automatyki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na wielopłaszczyznową opiekę nad projektem.

Zapraszamy do zapoznania się z firmą AMARGO:

www.amargo.pl

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl

Zbiorniki dla stacji CIP – wycena, projekt, budowa, kompleksowa obsługa! Polski producent zbiorników dla przemysłu