Zbiorniki na kwas nadoctowy – projekt, wykonanie, montaż, odbiór, serwis

Zbiorniki na kwas nadoctowy, jak wszystkie inne zbiorniki na chemikalia, muszą być szczelne, bezpieczne i niezawodne. Zbiorniki AMARGO standardowo cechuje najwyższa jakość – wynika ona z użycia wysokogatunkowych materiałów i profesjonalnej obróbki.

Amargo specjalizuje się w produkcji zbiorników na kwasy, ługi i różne substancje niebezpieczne. Najwyższą jakość naszych produktów potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Produkujemy zbiorniki z tworzywa na specjalne zamówienie – nie prowadzimy sprzedaży półkowej, tylko dobieramy najlepsze rozwiązanie dla konkretnego Użytkownika. Każde przedsiębiorstwo jest inne, dlatego każdy zbiornik musi być wykonany na indywidualne zamówienie. Po dokładnej analizie parametrów, potrzeb, możliwości, po drobiazgowej wizji lokalnej nasi specjaliści dobiorą dla Państwa najodpowiedniejszy zbiornik.

Zbiorniki produkowane w AMARGO mogą mieć dowolne kształty, rozmiary, wyposażenie – wszystko dostosowane do Twojego zakładu! Dno, izolacja, każdy króciec i element są wykonywane specjalnie dla Ciebie, tak, aby całość tworzyła instalację idealną.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji zbiorników na media trudne i  niebezpieczne:

Zbiorniki do magazynowania kwasów – siarkowego, fluorowodorowego. Stężony kwas = certyfikacja UDT zbiornika.

Nasza wiedza, pasja i znajomość fachu pozwalają na wykonywanie usług serwisowych, naprawczych i modernizacyjnych. Nasze mobilne ekipy jeżdżą po całej Polce (a nawet jeszcze dalej) i wspierają utrzymanie ruchu.

Oferujemy kompleksową opiekę nad projektem – od etapu tworzenia rysunków i szkiców do uruchomienia instalacji. Prowadzimy pełną dokumentację naszych realizacji.

Zapraszamy do kontaktu – kto pyta, nie błądzi!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Sprawdź, co jeszcze AMARGO może dla Ciebie zrobić!

www.amargo.pl