Zbiorniki magazynowe z pompami, elementy do pomp chemoodpornych, wyposażenie oczyszczalni ścieków i i inne

Zbiorniki magazynowe z pompami to ważne i skomplikowane maszyny.

Za działanie potężnego, złożonego urządzenia odpowiedzialnych jest wiele niepozornych trybików. W AMARGO zdajemy sobie sprawę, jak ważne są szczegóły i dbamy o najlepsze wykonanie każdej, nawet najmniejszej części.
Zbiorniki magazynowe z pompami są potrzebne w wielu obszarach. Wykorzystuje się je w przemyśle  papierniczym, włókienniczym, skórzanym, galwanizacji, chemicznym przetwórstwie żywności i ekologii. To wyjątkowo ważne urządzenia na oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody.W pracy pompy nieoceniona jest niezawodność wszystkich, nawet najdrobniejszych części. AMARGO oferuje najwyższej jakości części ruchome, wirniki, obudowy oraz króćce chemoodpornych pomp do wszelkich mediów (nawet tych agresywnych).
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy budować zbiorniki magazynowe z pompami kompleksowo – najpierw doradzamy, dobieramy, analizujemy, następnie budujemy, a na koniec montujemy i uruchamiamy urządzenia.
Do produkcji elementów wykorzystujemy sprawdzone, wysokogatunkowe materiały: PE 300, PP-H, PE 500, PE 1000, PVDF, PTFE, PVC. Ich zalety to m.in.:

  • bardzo wysoka odporność na działanie chemikaliów, korozję i rdzewienie,
  • są przyjazne dla środowiska,
  • możliwa jest regeneracja zużytych części,
  • nie wchłaniają wilgoci.

Sprawdź nas!
http://www.amargo.pl/pl/zastosowania-lista/elementy-pomp
Skontaktuj się z nami:
biuro@amargo.pl
produkcja@amargo.pl
produkty@amargo.pl
+48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
http://www.amargo.pl/blog/zbiorniki-wody-lodowej-zasobniki-wody-lodowej-krocce-pompa-zasysanie-przez-pompy-wirow-powietrznych-kolano-skierowane-w-dol-kraty-rozpraszajace/#more-9993