Zbiorniki magazynowe środka Oxonia – zbiorniki tworzywowe na chemię

Zbiorniki magazynowe środka Oxonia – Polski producent zbiorników chemoodpornych proponuje wycenę, projekt, budowę, kompleksową obsługę!

Zbiorniki magazynowe środka Oxonia z tworzywa sztucznego w AMARGO są szyte na miarę. Przechowują i mieszają substancje przeznaczone do dezynfekcji urządzeń stosowanych w przemyśle spożywczym. Coraz częściej do mycia tych maszyn stosuje się stacje CIP – dzięki nim nie ma potrzeby demontażu całego urządzenia.

Dlaczego AMARGO?

W AMARGO używamy wysokogatunkowego tworzywa, które poddajemy profesjonalnej obróbce w naszej własnej, świetnie wyposażonej hali produkcyjnej. Nasz zespół składa się z doświadczonych spawaczy i technologów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i regularnie się szkolą.

Zbiorniki stosowane w stacjach CIP muszą być odporne na środki używane do procesu dezynfekcji linii technologicznych, na przykład na kwaśne detergenty. Zbiorniki chemoodporne klasy PREMIUM nadają się do tego idealnie! Są szyte na miarę, dlatego można je zamontować w już istniejącej stacji, w każdym przedsiębiorstwie.

Wszystkie zbiorniki oraz ich elementy są wytwarzane na indywidualne zamówienie, dostosowywane do potrzeb konkretnego Klienta. Zbiorniki mogą być wyposażone w dno wedle Państwa życzeń, mieć dowolne wymiary i kształty.

Zapraszamy do zadawania pytań, przesyłania projektów, zdjęć oraz do kontaktu telefonicznego. Nasi profesjonalni doradcy dobiorą dla Państwa najlepsze rozwiązanie!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

Zbiornik na horolith, horolit środek myjący, środek dezynfekcyjny, środek dezynfekujący, magazynowanie, usuwanie kamienia ze zbiorników, usuwanie drobnoustrojów, w mleczarni, w przemyśle spożywczym, w cukrowni, mycie podgrzewaczy, mycie rurociągów, zbiornik na kwas azotowy, zbiornik na kwas fosforowy, zbiornik na horolit, usuwanie osadów twardej wody, usuwanie osadu kamienia piwnego, UDT, dopuszczenia UDT, zbiorniki dozorowe, przechowywanie środków dezynfekujących, przechowywanie środków czyszczących