Zbiorniki magazynowe na media krytyczne na specjalne zamówienie

Tworzywowe zbiorniki magazynowe na media krytyczne – posiadamy atesty Urzędu Dozoru Technicznego!

Zbiorniki magazynowe na media krytyczne są Ci niezbędne, jeśli…

w Twoim zakładzie przechowywane są kwasy o różnym stężeniu, ługi i inne substancje żrące.

Zbiorniki magazynowe na media krytyczne muszą dawać poczucie 100% niezawodności i być w pełni bezpieczne. Chemoodporność takiego zbiornika na substancje żrące jest efektem użycia odpowiednich materiałów – PE, PP i innych tworzyw. Wysoka jakość obróbki tego materiału gwarantuje szczelność i funkcjonalność. Dzięki temu w zbiornikach mogą być przechowywane naprawdę „trudne” i wymagające chemikalia, takie jak na przykład stężone kwasy, perhydrol, soda kaustyczna i inne.

Firma Amargo już od ponad 12 lat dostarcza innowacyjne, chemoodporne zbiorniki magazynowe na media krytyczne. Wszystkie produkty ”szyjemy na miarę” – na indywidualne zamówienie. Każdy szczegół dostosowujemy do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy. Klient przesyła nam wiadomość, jakie medium musi przechować, jaką ilość, w jakim zakładzie, na zewnątrz czy w środku pomieszczenia, temperaturę i inne parametry, i na podstawie tego nasi specjaliści dobierają najlepsze możliwe rozwiązanie.

Nasze doświadczenie umożliwia nam fachowe doradztwo w doborze zbiornika. Dzięki dokładnej analizie potrzeb i warunków Klienta jesteśmy w stanie dopasować optymalną ofertę.

Oprócz samych zbiorników oferujemy detale – mieszadła, króćce, kształtki, wszelkie oprzyrządowanie. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Prowadzimy projekty kompleksowo – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Masz pytania? Pomysły? Projekty? Wątpliwości?

Zapraszamy do przesyłania zapytań, zadawania pytań, niezobowiązujących wycen!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl