Zbiorniki z UDT na ługi, kwasy, koagulanty i wszelkie inne chemikalia – dobór, projekt, wykonanie, uruchomienie, pełna dokumentacja – realizacja w klasie PREMIUM! Zbiorniki procesowe i magazynowe, funkcjonalnie wyposażone

Zbiorniki z UDT to jakość potwierdzona przez stosowne certyfikaty – nie każdy potrafi zbudować taki zbiornik,  i to kompleksowo!

Zbiorniki z UDT dedykowane są niebezpiecznym i wymagającym substancjom chemicznym. Aby Urząd odebrał taki zbiornik, musi on spełnić szereg wymogów.

Mamy sprzęt, możliwości, wiedzę i doświadczenie pozwalające na budowę nawet najbardziej skomplikowanych urządzeń przeznaczonych do przechowywania agresywnych substancji. Mamy również doświadczenie w naprawie i serwisie tego typu instalacji.

Każdy zbiornik wykonujemy na specjalne zamówienie, co umożliwia nam budowę urządzenia w pełni dostosowanego do konkretnego Klienta.

Potrzebujesz więcej informacji? Wyceny? Kosztorysu? Pomocy w projekcie? Zadzwoń, napisz!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/dobor-budowa-dwuplaszczowego-zbiornika-pe100/

https://www.amargo.pl/zbiorniki-na-oczyszczalni-sciekow-w-czym-przechowywac-osad-czynny-scieki-i-wody-nadosadowe-zbiorniki-z-tworzywa-pe-pp-pvc-pvdf/

https://www.amargo.pl/zbiornik-na-kwas-fosforowy/

https://www.amargo.pl/zbiornik-na-kwas-abs/