Zbiorniki magazynowe cieczy żrących, niebezpiecznych z dodatkowym płaszczem wychwytującym

Zbiorniki magazynowe cieczy żrących, zbiorniki procesowe mediów krytycznych, tworzywowe. Zbiorniki chemoodporne są wykorzystywane w tych przedsiębiorstwach, w których używane są ciecze żrące i niebezpieczne. Ich magazynowanie wymaga bezawaryjnych, bezpiecznych zbiorników z materiałów dopasowanych do przechowywanego medium. W celu dodatkowego zabezpieczenia stosuje się dodatkowy płaszcz lub wannę wychwytującą.

Zbiorniki magazynowe cieczy żrących to specjalizacja AMARGO! Zdajemy sobie sprawę z tego, że przechowywanie agresywnych substancji musi się odbywać w sposób w 100% kontrolowany i bezpieczny.  Także poddawanie chemikaliów wszelkim procesom wymaga najwyżej ochrony. Doskonała obróbka materiału, z którego wykonany jest zbiornik AMARGO, zapewnia szczelność i bezawaryjność.

Kunszt pracy specjalistów AMARGO sprawia, że nasze zbiorniki wykonane są z należytą starannością, raz a dobrze, bez potrzeby poprawek. Wszystkie produkty poddajemy próbom szczelności.

Amargo od kilkunastu lat dostarcza innowacyjne zbiorniki procesowe i magazynowe mediów krytycznych. Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb konkretnego Użytkownika, czyli „szyty na miarę”.  Posiadamy własny nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy, w którym pracuje zgrany, przeszkolony zespół. Na bazie danych od Klienta (jakie potrzebuje medium przechować, jaką ilość, w jakim przedsiębiorstwie, jakie jest miejsce posadowienia i innych parametrów) oraz wizji lokalnej nasi specjaliści dobierają optymalne rozwiązanie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii projektowania, budowania, napraw oraz modernizacji zbiorników z tworzywa. Służymy profesjonalnym doradztwem popartym wiedzą i praktyką. Dzięki dokładnej analizie warunków i możliwości jesteśmy w stanie dopasować najlepszą, dedykowaną ofertę.

Proponjemy nie tylko zbiorniki procesowe mediów krytycznych, ale także elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, króćce, kształtki i inne. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Prowadzimy realizację=e kompleksowo – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Możecie na nas liczyć w zakresie usług serwisowych, naprawczych i  utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Zapraszamy do przesyłania zapytań, wstępnych projektów, szkiców, zadawania pytań, niezobowiązujących wycen!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

 

Zbiorniki odporne na działanie kwasu fluorowodorowego

Zbiorniki procesowe mediów krytycznych na specjalne zamówienie