Zbiornik magazynowy środka Mip – wyposażenie stacji CIP

Zbiornik magazynowy środka MIP – przechowywanie kwaśnych substancji myjących

Zbiornik magazynowy środka Mip musi charakteryzować się wysoką odpornością na korozję i silne środki chemiczne. AMARGO od lat produkuje zbiorniki chemoodporne dla różnych gałęzi przemysłu na specjalne zamówienie.

Zbiornik magazynowy środka Mip wykonamy w AMARGO wedle indywidualnych potrzeb konkretnego zakładu. Stacje CIP są coraz popularniejsze w zakładach przetwórstwa spożywczego. Wynika to z potrzeby dostosowywania się przedsiębiorstw do przepisów dotyczących zdrowia oraz zachowania najwyższej jakości wytwarzanych produktów. Każdy zakład produkcyjny jest inny i potrzebuje innych rozwiązań – w AMARGO znajdujemy te optymalne!

Urządzenia wykorzystywane do produkcji żywności i napojów muszą spełniać bezkompromisowe standardy czystości. Mycie takich maszyn musi być sprawne i dokładne. Stacje CIP umożliwiają skuteczne i precyzyjne czyszczenie instalacji w przemyśle produkcyjnym. Obiekt zostaje oczyszczony bez konieczności demontażu, co stanowi ogromne ułatwienie w utrzymaniu sterylności.

Zbiorniki stosowane w stacjach CIP muszą być odporne na środki używane do procesu dezynfekcji linii technologicznych, na przykład na niebezpieczne detergenty. Zbiornik na środek Mip z chemoodpornego tworzywa klasy PREMIUM nadaje się do tego idealnie!

Amargo specjalizuje się w budowie zbiorników na miarę o nietypowych kształtach i rozmiarach dla różnych gałęzi przemysłu.

Każdy zbiornik magazynowy środka Mip, jak i wszystkie jego detale są wytwarzane na indywidualne zamówienie, dostosowywane do potrzeb konkretnego Klienta.

Zachęcamy do zadawania pytań, artykułowania wątpliwości, przesyłania projektów, zdjęć oraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi doświadczeni doradcy dopasują najlepsze rozwiązanie dla Państwa przedsiębiorstwa!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl