Zbiorniki wody z tworzywa o dowolnym kształcie i rozmiarach, dopasowane do pomieszczenia, w którym są budowane. Zbiorniki magazynowe wody do różnych celów!
Zbiorniki wody projektowane i wykonywane na specjalne zamówienie:

Zbiorniki AMARGTank® to innowacyjna technologia budowania zbiorników magazynowych wody przeznaczonej do różnych celów. Zbiorniki na wodę projektujemy i wykonujemy na specjalne indywidualne zamówienie, na podstawie danych od Klienta, a następnie wizji lokalnej.

Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać realne potrzeby i warunki finalnego Użytkownika. Mamy także pełen obraz, na podstawie którego nasi technolodzy i konstruktorzy dobierają najbardziej funkcjonalne, trwałe i dostosowane urządzenie. 

Budowa zbiornika polega na tym, że najpierw wnosimy elementy do pomieszczenia, a następnie łączymy je w finalny produkt. Każdy zbiornik wykonywany jest przez certyfikowanych w dziedzinie spajania / spawania tworzyw sztucznych spawaczy. 

AMARGTank® budowane są z atestowanych paneli tworzywowych, posiadających dopuszczenia PZH do kontaktu z wodą spożywaną przez ludzi.

Zapraszamy do przesyłania zapytań, szkiców, rysunków, rzutów pomieszczeń i wszelkich danych – i Ty możesz mieć sprawdzony system magazynowania wody!

AMARGO®

www.amargo.pl

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl

Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl