Zasobnik wody z polipropylenu, montaż wewnątrz pomieszczenia, na miejscu u Klienta

Zasobnik wody z polipropylenu na specjalne zmówienie, podłączenie do zestawu hydroforowego

Zasobnik wody z polipropylenu na indywidualne zamówienie – dobór, projekt, wykonanie i montaż przez polską firmę AMARGO. Stworzymy dla Ciebie zbiornik idealny!

Potrzebujesz zbiornika na wodę, który będzie pasował do istniejącej już instalacji? Masz gotowy zestaw hydroforowy i szukasz zasobnika wody? Chciałbyś, aby ktoś profesjonalnie doradził Ci w kwestii przechowywania wody? Nie mogłeś trafić lepiej – AMARGO dostarczy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Nasze zbiorniki wykonujemy z wysokogatunkowego tworzywa na specjalne, indywidualne zamówienie, po poznaniu potrzeb i warunków Użytkownika. Dzięki elastycznemu podejściu jesteśmy w stanie przygotować produkt dowolnych wymiarów, kształtów, z niestandardową armaturą, wedle życzenia Klienta. Budujemy w całej Polsce (a nawet jeszcze dalej) wewnątrz pomieszczeń, nawet w tych małych i trudno dostępnych miejscach, do których prowadzi na przykład wąska klatka schodowa i nie ma możliwości wniesienia gotowego zbiornika.

W razie potrzeby służymy również usługami serwisowymi. Mamy szybki czas reakcji, a wieloletnie doświadczenie umożliwia nam profesjonalnie pomóc w utrzymaniu ruchu, bądź sprawnie pozbyć się usterki.

Przyjdź do AMARGO i znajdź swój zasobnik wody z polipropylenu!

Zapraszamy do zapoznania się z całą bogatą ofertą AMARGO:

www.amargo.pl

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Zasobnik wody podłączony do zestawu hydroforowego