Darmowe konsultacje, doradztwo – omów swój problem techniczny z naszym ekspertem

Stoisz przed wyzwaniem inwestycyjnym i nie masz pewności, jakie rozwiązanie najlepiej spełni Twoje zamierzenia? Zapraszamy Cię na darmowe konsultacje z wybranym ekspertem Amargo.

Poznaj zakres konsultacji – w czym możemy Ci pomóc

Konsultacje przeprowadzamy dla projektantów i przedstawicieli przemysłu, którzy są na początkowym etapie inwestycji i badają różne ścieżki, które mogą rozwiązać istniejący problem czy zrealizować nowe wyzwania inwestycyjne.

Zakres konsultacji obejmuje:

  • ocenę problemu i wskazanie na możliwe rozwiązania z zakresu zbiorników chemoodpornych lub na wodę z tworzyw sztucznych,
  • weryfikację wstępnych parametrów pod kątem możliwości technologicznych i zastosowania tworzyw sztucznych dla danej aplikacji,
  • wskazanie szacunkowych kosztów, dzięki czemu ocenisz czy dana koncepcja będzie optymalna finansowo i czy Twoje przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednim budżetem,
  • propozycję drogi postępowania pod kątem wykonania projektu zbiornika i dalszej realizacji.

Jak przygotować się do konsultacji?

Szanujemy zarówno Twój, jak i nasz czas, dlatego poniżej wypunktowaliśmy najważniejszy zakres informacji. Ta wiedza z pewnością usprawni przebieg konsultacji.

Poznaj przykłady najczęstszych problemów i wątpliwości

  • konstrukcja naszego zbiornika stalowego / betonowego jest zniszczona i przecieka – czy naprawa poprzez zastosowanie wykładziną chemoodporną ma sens, czy lepiej zainwestować w nowy zbiornik?
  • ze względu na parametry medium (temperatura, gęstość) nie wiem jakie wykonanie materiałowe zbiornika będzie optymalne technicznie i finansowo?
  • obecnie magazynujemy chemikalia w pojedynczych zbiornikach IBC i rozważamy zmianę sposobu magazynowania na jeden duży zbiornik chemoodporny – jak ocenić, czy ta zmiana będzie się opłacać?
  • planujemy wymienić zbiornik ze stali na wykonany z tworzywa – na co powinniśmy zwrócić uwagę?
  • nasz zbiornik dozorowy zakończył swoją żywotność – jakie kroki powinniśmy podjąć?

Z kim będziesz rozmawiać?

W zależności od zakresu tematycznego, o jaki zapytasz, przydzielimy konsultację osobie, która specjalizuje się w danym zagadnieniu.

Jak pomogliśmy innym? Sprawdź przykładowe realizacje

Zbiorniki dozorowe UDT na NaOH i HCl wraz z absorberem oparów i stacją NO

Jak dokonać renowacji skorodowanego stalowego zbiornika za pomocą wykładziny

Jak zagospodarować przestrzeń pod zabudowę zbiornika zapasu wody pitnej

KONSULTACJE TO NIE WSZYSTKO – SKORZYSTAJ Z WIEDZY ZAWARTEJ W NASZYCH PORADNIKACH

Skorzystaj z darmowej konsultacji w zakresie projektowania lub eksploatacji zbiornika. Skontaktuj się z nami, wkrótce powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Aby umówić się na konsultacje, wypełnij poniższy formularz opisując zagadnienie, które wymaga omówienia. Po zapoznaniu się z wiadomością skontaktujemy się z Tobą na wskazane dane. W chwili obecnej obsługa zapytania może się wydłużyć do kilku dni, dlatego będziemy wdzięczni za wyrozumiałość.