Zbiornik wody przeciwpożarowej, który spełnia wymagania administracyjne i warunki rozporządzenia Ministra Zdrowia. Magazyny wody budowane w piwnicach kotłowniach, pod klatkami schodowymi – profesjonalny dobór zbiornika wody!

Zbiornik wody przeciwpożarowej dla szpitali, szkół, ośrodków sportowych, osiedli, galerii handlowych i każdego innego budynku użyteczności publicznej. 

AMARGO jest liderem na rynku zbiorników wody przeciwpożarowej, ponieważ stosuje opatentowaną technologię budowy zbiorników wewnątrz pomieszczenia. Elementy wnoszone są do środka i na miejscu spawane w magazyn wody. Ekipa techniczna AMARGO składa się ze spawaczy certyfikowanych przez UDT w zakresie łączenia tworzyw, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość produktu.

Zbiorniki zapasu wody wykonujemy z najwyższej jakości niekorodującego tworzywa sztucznego. Oznacza to, że budowane przez nas magazyny wody charakteryzują się wytrzymałością i długą żywotnością. Łatwo utrzymać je w czystości, nie rozwijają się w nich bakterie i grzyby. Sprawny i szybki montaż nie wymaga długich przerw technologicznych, a prace wykonywane są terminowo.

AMARGO kompleksowo zrealizuje temat zbiornika na wodę przeciwpożarową – od etapu doradztwa i konsultacji, po projekt i wykonanie. 

Zapraszamy do wysyłania rysunków, szkiców, projektów, zapytań – pozwoli nam to dokonać wstępnych wycen, a także przygotować się do wizji lokalnej.

AMARGO®

www.amargo.pl

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki


Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

http://www.amargo.pl/blog/zbiorniki-wody/
http://www.amargo.pl/blog/zbiornik-ppoz/