Remont zbiorników koagulacji

Przeprowadź z AMARGO remont zbiorników koagulacji, zrób przegląd, podaruj sobie profesjonalny serwis!

Każde przedsiębiorstwo, które …

się rozwija, prędzej czy później potrzebuje modernizacji, ulepszeń, dostosowania warunków do zmieniających się okoliczności, nie mówiąc już o bieżących przeglądach i serwisach.

Wtedy do akcji wkracza AMARGO – zadbamy o Twoje instalacje i zbiorniki!

Wiemy, jak postępować ze zbiornikami do zadań specjalnych! Naszą specjalnością są zbiorniki chemoodporne (a najlepiej – nietypowe, na przykład naprawdę duuużych rozmiarów), w których przechowuje się substancje agresywne. Zdajemy sobie sprawę, że każda nieszczelność lub awaria wymagają natychmiastowej interwencji!

Modernizacja zbiornika koagulantu serwis budowa dozowanie obsługa montaż

AMARGO to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tworzyw sztucznych. O zbiornikach tworzywowych wiemy wszystko – to nasza pasja! Dzięki temu z entuzjazmem rozwijamy się, poszerzamy swoją wiedzę, bierzemy udział w szkoleniach, poznajemy nowinki techniczne. Nie tylko wyrabiamy nowe produkty na zamówienie – prowadzimy także usługi serwisowe i remontowe już istniejących instalacji.

Wyłożenie wykładziną chemoodporną zbiorników na stacji uzdatniania wody

Nasze kompetencje i indywidualne podejście do każdego przypadku pozwala na fachowe doradztwo i zaproponowanie najlepszego możliwego rozwiązania. Prowadzimy dokładną dokumentację i dajemy gwarancje na nasze usługi. Nie raz już poprawialiśmy fuszerkę po nieprofesjonalnych naprawach.

Modernizacja płyty chemoodpornej, poprawa po wykonawcy, pomoc w utrzymaniu ruchu, montaż wykładziny chemoodpornej, naprawa, modernizacja zbiornika, naprawa po kimś, serwis, serwis zbiornika, wyłożenia PEHD, sprawdzanie szczelności zbiornika wykładanego, wiedza, doświadczenie w wykonywaniu napraw, w wykonywaniu powłok chemoodpornych, serwis klasy PREMIUM

W AMARGO wiesz, za co płacisz! Nie mamy czasu na partaninę i  półśrodki. Remontu dokonujemy raz a dobrze, świadczymy usługi najwyższej jakości, ponieważ zadowolenie Klienta i widoczne efekty pracy dają nam ogromną satysfakcję!

Nasze mobilne ekipy dokonują serwisów w całej Polsce, a nawet jeszcze dalej! Pomagamy w utrzymaniu ruchu, wspieramy zakłady w awariach instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy AMARGO:

www.amargo.pl

Zadzwoń, napisz, zapytaj – podpowiemy, doradzimy, pomożemy!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl