Dozowanie PIX-u i innych koagulantów wymaga w pełni wyposażonych zbiorników chemoodpornych – AMARGO wykona dla Ciebie taki zbiornik w klasie PREMIUM!

Dozowanie PIX-u z urządzeń PE, PP, instalacji chemoodpornych, kompleksowa realizacja tematu stacji dozowania koagulantów

Dozowanie PIX-u, dobór, projekt wykonanie zbiorników chemoodpornych wedle norm DVS oraz UE, próby szczelności, badanie jakości spawów.

AMARGO swoje zbiorniki na koagulanty wykonuje z wysokogatunkowego tworzywa, aby całość instalacji była bezpieczna i niezawodna. Nad najwyższą jakością produktów pracują certyfikowani przez UDT doświadczeni spawacze.

Mamy możliwości wykonać realizację kompleksowo  – od etapu doboru i projektu zbiornika, przez wykonanie, po dostawę i uruchomienie stacji dozowania. Na podstawie wizji lokalnej i danych od Klienta dobieramy dowolne rozwiązania i elementy, aby zbiornik był jak najbardziej funkcjonalny i  spełniał potrzeby Użytkownika.

Prowadzimy także profesjonalny serwis tego typu instalacji:

https://www.amargo.pl/remont-zbiornikow-koagulacji/#more-10748

Wszystkie zbiorniki i urządzenia w AMARGO szyjemy na miarę – na indywidualne zamówienie. Dlatego mamy możliwość realizacji nawet bardzo nietypowych zleceń!

Przyjdź do nas i przekonaj się sam, co oznacza praca w klasie PREMUM! Zaproś nas do siebie – profesjonalnie doradzimy, pomożemy, podpowiemy!

AMARGO®

www.amargo.pl

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/zbiornik-na-koagulant-pix/