Zbiorniki do magazynowania wody pitnej z tworzywa, z niezbędnymi atestami, do starych budynków oraz nowo powstających placówek

Zbiorniki do magazynowania wody pitnej na wymiar z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego pozwalają na optymalne zagospodarowanie niewykorzystanej przestrzeni. Budujemy je na specjalne zamówienie wewnątrz pomieszczenia!

W Twoim zakładzie pracy / placówce zdrowia lub edukacyjnej / bloku / budynku użyteczności publicznej nie ma jeszcze zbiornika zapasu wody? Zainwestuj w zbiorniki do magazynowania wody pitnej! AMARGO jest wiodącym producentem aplikacji z tworzywa, który od lat widzie prym na rynku tworzywowym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dobór zbiornika, propozycje najlepszych rozwiązań, projekt z uwzględnieniem wszelkich życzeń Klienta, montaż i uruchomienie zbiornika.

Nasz specjalny system pozwala na łączenie gotowych paneli w skomplikowane kształty, dlatego jesteśmy w stanie wykonać zbiornik niestandardowych wymiarów z dokładnością do 1 milimetra! Łączymy je i zgrzewamy wewnątrz pomieszczenia, także nie straszne nam wąskie klatki schodowe czy małe drzwi. Jest to ważne w lokalach o nietypowych kształtach, specyficznych wnękach, gdzie perfekcyjne dopasowanie oznacza optymalne wykorzystanie warunków.

Działamy na bazie wizji lokalnej – ponieważ tylko w taki sposób możemy poznać realnie potrzeby i możliwości Klienta, a także warunki pracy zbiornika. Szybki czas reakcji i krótkie terminy realizacji, to wyróżnia nas na rynku – ponieważ zbiornik może stanąć w kilka dni po złożeniu zamówienia. Nasze mobilne ekipy z własnym sprzętem budują zbiorniki w całej Polsce, a nawet jeszcze dalej! Dzięki temu odpadają koszty dostawy, a nasi fachowcy na bieżąco mogą zareagować na ewentualne zmiany lub nagłe sytuacje.

Dzięki naszym rozwiązaniom nie trzeba wyburzać ścian, aby wybudować zbiornik wewnętrzny. Sprawny montaż wymaga tylko krótkiego czasu wyłączenia instalacji z ruchu i niewielkie ograniczenia w korzystaniu z infrastruktury. Z racji małej masy zbiornika w (porównaniu do stali) nie ma konieczności dodatkowych wzmocnień podłoża, posadzki, podestu.

Zaproś nas na wizję lokalną!

AMARGO:

Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

Oto przykłady realizacji AMARGO:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLZgyudJz9H3SdT–HDaT9rBTnURkWPbVS

https://www.amargo.pl/ogromny-zbiornik-na-wode-demineralizowana-czy-ten-pojemnosci-200m3-bedzie-kolosem-woda-dejonizowana-demineralizowana-magazynowanie-budowa-zbiornikow-stacjonarnie-i-zdalnie-wyjazdowo/

https://www.amargo.pl/zbiorniki-zapasu-wody-retencyjne-rezerwuary-zastosowanie-multipower-wzmacnianych-amargo-pp-zbiorniki-p-poz-pe-hd-pp/