Zbiornik z polipropylenu wykonany przez firmę AMARGO to w pełni dostosowany do Ciebie produkt z najwyższej klasy tworzywa sztucznego!

Przez zbiornik z polipropylenu rozumiemy zazwyczaj bufor wody, którego zadaniem jest zapewnienie wielogodzinnego zapasu wody na przykład do celów przeciwpożarowych:

To jednak nie jedyne zastosowanie polipropylenu. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i możliwościom technicznym (m.in. własnej obrabiarce CNC), jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować bardzo skomplikowane urządzenia, których rysunki techniczne liczą po kilkaset stron!

Jesteśmy ambitnym przedsiębiorstwem, które ma możliwości, wyobraźnię, kreatywne i elastyczne podejście do wszelkich tematów, jakich się podejmuje. Działamy zawsze na podstawie wizji lokalnej, ponieważ dzięki temu wiemy, z jakimi wyzwaniami przychodzi nam się zmierzyć. Opracowujemy nowe, dostosowane do warunków pracy technologie, podejmujemy się projektów na pierwszy rzut oka niemożliwych!

Jesteśmy specjalistami od zbiorników wielkogabarytowych, o nietypowych kształtach. Nasze zbiorniki są wykonywane przez najlepszych specjalistów w kraju, certyfikowanych przez Urząd Dozoru Technicznego w zakresie łączenia tworzyw sztucznych.

Przeprowadzamy wszelkie testy szczelności i dajemy wieloletnie gwarancje. Zbiornik z polipropylenu wykonujemy kompleksowo – od doboru i projektowania, po dostawę i montaż.

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Kategoria: Pozostałe