Wykonanie zbiornika cylindrycznego z tworzywa na specjalne zamówienie przez certyfikowanych spawaczy

Wykonanie zbiornika cylindrycznego wedle projektu Klienta lub wraz z projektowaniem, doradztwo, profesjonalne konsultacje – AMARGO kompleksowo zrealizuje Twój zbiornik cylindryczny

Zbiorniki cylindryczne magazynowe i procesowe na specjalne zamówienie, co pozwala na budowę zbiorników o nietypowych gabarytach. Możemy zbudować zbiornik o naprawdę dużych wymiarach – wyślij zapytanie i przekonaj się sam!

Nasze możliwości biorą się z ogromnego, wieloletniego doświadczenia zdobywanego przy realizacji niestandardowych, złożonych zadań, często odrzuconych przez konkurencję!

Możemy zrealizować projekt od A do Z – od doboru i projektowania, po uruchomienie zbiornika.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu Użytkownik dostaje najlepiej dopasowane do siebie urządzenie – na medium o konkretnych parametrach, najwygodniejsze oprzyrządowanie i automatykę, ewentualna izolacja, rodzaj dna, rozmieszczenie króćców i wszelkie inne detale.

Nasze zbiorniki powstają z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych: PE, PP, PVC, PDF. Ich obróbką zajmują się najlepsi spawacze w tym kraju – ich kompetencje potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

https://www.amargo.pl/wykonywanie-zbiornikow/

Działamy na podstawie wizji lokalnej – zaproś nas do siebie i razem dobierzemy najbardziej funkcjonalne urządzenie!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

https://www.amargo.pl/wykonywanie-zbiornikow-2/

https://www.amargo.pl/zbiornik-plaskodenny-z-pokrywami-cylindryczny-z-tworzywa-material-konstrukcyjny-pe-hd-lub-pp-kolor-natur-o-wymiarach-i-pojemnosci-produkcja-z-arkuszy-tworzyw-koloru-naturalnego/