Wielkogabarytowe zbiorniki chemoodporne procesowe i magazynowe, szyte na miarę na specjalne zamówienie, z uzgodnieniami UDT

Wielkogabarytowe zbiorniki chemoodporne na ługi, kwasy, środki biobójcze, nawozy, również wszelkie inne chemikalia – zaprojektowane i wykonane przez wiodącego polskiego producenta!

W AMARGO projektujemy i produkujemy wielkogabarytowe zbiorniki chemoodporne magazynowe podlegające pod Urząd Dozoru Technicznego, podobnie jak wszelkie zbiorniki procesowe. Ponadto możemy wykonać także wersje mobilne tych urządzeń, czyli usytuowane na ruchomych platformach. To, co wyróżnia nas na rynku, to wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój, kreatywne podejście do projektów, najnowocześniejsze programy obliczeniowe, oraz własny park maszynowy. W związku z tym możemy zrealizować bardzo nietypowe projekty!

Oprócz tego możemy pochwalić się, że charakteryzujemy się w naszym podejściu elastycznością, co daje możliwość budowy nawet bardzo nietypowych zbiorników w klasie PREMIUM – tak w zakresie rozmiarów, jak i kształtów, a nawet więcej – także wszelkich detali. Do realizacji Waszych projektów podchodzimy odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem – ponieważ bezpieczeństwo cenimy ponad wszystko!

Zbiorniki chemoodporne w AMARGO są wykonywane z najwyższej jakości materiału dobieranego do potrzeb konkretnego Klienta. Z tego powodu wszystkie funkcjonalności są dostosowane do finalnego Użytkownika. Poza tym wyposażamy je, zgodnie z UDT, w podwójny płaszcz lub wannę ociekową.

Mamy wiedzę i możliwości potrzebne do wykonania nietypowych pod względem kształtów i rozmiarów. W rezultacie jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować naprawdę duży zbiornik magazynowy! Podczas wizji lokalnych, które są podstawą naszej pracy, wszelkie elementy dobierane są w taki sposób, aby po pierwsze urządzenie spełniało najsurowsze normy bezpieczeństwa, a po drugie dawało eksploatatorowi maksimum satysfakcji.

Z racji spersonalizowanego charakteru naszych produktów wszystkie tego typu zlecenia są wyceniane indywidualnie.

Wyślij do nas swoje zapytanie i przekonaj się, że dla nas nie ma zbiorników niemożliwych!

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych możliwości: www.amargo.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Kategoria: Pozostałe