Nauka zgrzewania tworzyw sztucznych – naucz się praktycznego zawodu!

Jesteś ambitny? Chcesz nauczyć się robić takie rzeczy, jak duże zbiorniki tworzywowe lub skomplikowane układy wentylacji chemoodpornych? Nauka zgrzewania tworzyw sztucznych na pewno Ci się przyda!

Amargo to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo produkujące innowacyjne aplikacje z tworzyw sztucznych. Poważnie podchodząc do naszej działalności planujemy zatrudnić najlepszych spawaczy – ale najpierw ich wyszkolić! Mamy wieloletnie doświadczenie, którym chcemy się podzielić! Chcemy odkrywać talenty, jesteśmy otwarci na nowych, zdolnych, chętnych do pracy uczniów – wierzymy, że nauka zgrzewania tworzyw sztucznych w AMARGO to inwestycja na lata.

Zbiornik stężonego perhydrolu, High test peroxide http, producent zbiorników na perhydrol

Nasza kadra rozwija się, zdobywa nowe uprawnienia i kwalifikacje, a swoją wiedzę chciałaby przekazywać dalej. Dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania nowych pracowników, którzy chcą razem z nami działać w imię rozwoju!

Jeżeli chcesz się uczyć – właściwie nie stawiamy żadnych ograniczeń! Szukamy chętnych umysłów, które w teorii i praktyce nauczą się obróbki tworzyw sztucznych.

Sprawdź, co będziesz wytwarzał w AMARGO:

www.amargo.pl

Oferujemy kursy przygotowujące do zawodu spawacza. Nauka zgrzewania tworzyw sztucznych u doświadczonego producenta zbiorników chemoodpornych to pierwszy krok do mistrzostwa w nowej (lub znanej) dziedzinie!

Sprawdź się!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl