Dobór zbiorników dwupłaszczowych to pierwszy krok ku realizacji zbiorników doskonałych!

AMARGO zajmuje się kompleksową realizacją złożonych, skomplikowanych zbiorników dwupłaszczowych na media trudne i agresywne. Zbiorniki magazynowe na chemikalia podlegają Urzędowi Dozoru Technicznego – AMARGO wykonuje takie zbiorniki!

Ostatnio otrzymaliśmy następujące zapytanie:

„Dzień dobry,

Piszę do Państwa w sprawie doboru zbiorników dwupłaszczowych do magazynowania chemii na podczyszczalni ścieków w większej ilości niż umożliwia to baloks 1m3. Magazynowane medium to:

Pix 113, NaOH stężenie 50%, H2SO4 – kwas siarkowy o wysokim stężeniu.

Zależy nam na przyjeździe technika, który dokonałby pomiarów miejsca na zbiorniki oraz dobrał kompleksowe podłączenie do pomp podających.”

Wizja lokalna to standard w naszej pracy! Za każdym razem, gdy zabieramy się za jakiś projekt, robimy to w stu procentach profesjonalnie.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza, stale podnoszone kwalifikacje umożliwiają nam profesjonalny dobór zbiorników dwupłaszczowych, ich optymalny projekt i wykonanie na specjalne zamówienie Klienta według jego możliwości, warunków i potrzeb.

Zapraszamy – pisz śmiało, jakiego zbiornika potrzebujesz:

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Zbiornik dwupłaszczowy, zbiorniki dozorowe, zbiorniki podlegające pod UDT

Kompleksowe realizacje stacji magazynowych kwasu solnego, zbiorniki dwupłaszczowe, zbiorniki magazynowe mediów niebezpiecznych wanny wychwytujące, UDT, uprawnienia UDT, producent zbiorników tworzywowych, przechowywanie kwasu solnego, jak przechowywać kwas?