Profesjonalny dobór zbiornika dwupłaszczowego na podstawie wizji lokalnej – wykorzystamy istniejące warunki!

Dobór zbiornika dwupłaszczowego wymaga dogłębnej analizy wszelkich parametrów, ale także ogromnej wiedzy i doświadczenia. AMARGO kompleksowo zajmuje się projektami instalacji tworzywowych oraz zbiorników na media żrące i niebezpieczne. Zbiorniki na chemię AMARGO posiadają akredytację Urzędu Dozoru Technicznego!

Gdzie zbiorniki tworzywowe znajdują zastosowanie?

Zbiorniki tworzywowe znajdują zastosowanie właściwie w każdej gałęzi przemysłu, od sektora spożywczego po oczyszczalnie ścieków.

Dobieramy, projektujemy i wykonujemy zbiorniki magazynowe podlegające pod UDT, jak również zbiorniki procesowe, w pełni wyposażone we wszelkie mieszadła i potrzebne elementy. 

Jakie substancje można przechowywać w zbiornikach tworzywowych?

Właściwie – wszystkie! W zbiornikach AMARGO przechowywane są kwasy i zasady o różnych temperaturach i stężeniach, woda demineralizowana, woda amoniakalna, roztwory glikolu, środki czyszczące, koncentraty, nawozy. 

Zawsze pracujemy na bazie wizji lokalnej, także jeżeli Klientowi zależy na przyjeździe technika, który dokonałby pomiarów miejsca na zbiorniki oraz dobrał kompleksowe podłączenie do pomp podających – to w AMARGO taka usługa jest w standardzie!

Ponadto AMARGO stale podnosi swoje kwalifikacje – regularne szkolenia, uczestnictwo w konferencjach oraz zajęcia w ramach naszej inicjatywy Akademii Spawacza to tylko część podejmowanych przez nas kroków ku ciągłemu rozwojowi. 

Zapraszamy – pisz śmiało, jakiego zbiornika potrzebujesz:

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl