Uszczelnienie zbiornika na ścieki to działanie mające na celu zabezpieczenie przed katastrofą ekologiczną! Rekomendujemy zawczasu przewidywać wszelkie nieszczelności i przeprowadzać okresowe przeglądy

Uszczelnienie zbiornika na ścieki to inwestycja w działania proekologiczne oraz własny spokój. Dzięki modernizacji skorodowanego zbiornika masz pewność, że trzymasz rękę na pulsie i kontrolujesz wszystkie aspekty swojego przedsiębiorstwa!

Mamy za sobą wiele realizacji polegających na uszczelnianiu i modernizacji zbiorników na ścieki. Oto przykład jednej z nich:

Potrzebujesz pomocy w dziedzinie wykładzin chemoodpornych do zbiorników na ścieki? Nie mogłeś trafić lepiej!

Amargo jest liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań chemoodpornych do wszystkich dziedzin przemysłu. Mamy doświadczenie w uszczelnianiu zbiorników na ścieki, a także niezbędne uprawnienia UDT. Świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie zbiorników, urządzeń, wykładzin i innych aplikacji z tworzywa sztucznego. 

Oferujemy kompleksową opiekę tematu wykładzin chemoodpornych do zbiorników na ścieki. Od doradztwa, dopasowania wszelkich detali, po projekt i wykonanie. Do wszystkich naszych realizacji używamy wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, które dobieramy w zależności od indywidualnych potrzeb i warunków.

Zapraszamy do przesyłania rysunków, szkiców, pomysłów, planów, zdjęć.

Zawsze działamy na podstawie wizji lokalnej – chętnie przyjedziemy do Ciebie! 

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl