Skruber jest urządzeniem przeznaczonym do oczyszczania gazów pochodzących z procesów przemysłowych, zawierających różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wykonanie skruberów z chemoodpornego tworzywa sztucznego pozwala na uzyskanie najwyższej skuteczności. Zakres ich działania obejmuje wszystkie niekorzystne związki chemiczne i zanieczyszczenia pyłowe.

Skrubery znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. przemysłowej, spożywczej, hodowli zwierząt, stacjach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków, rolnictwie.

Aby mieć pewność, że limity emisji nie zostaną przekroczone,

stosujemy zaaprobowany i sprawdzony materiał wypełniający. Wyróżnia się tym, że w porównaniu do typowych kolumn filtracyjnych, zapewnia wyższą efektywność poziomu usuwania zanieczyszczeń na tej samej wysokości. Jest to efekt niewątpliwych zalet: wydłużonego czasu kontaktu gazu i cieczy, jednorodnego rozkładu zanieczyszczeń rozpuszczonych w fazie ciekłej oraz równomiernego rozprowadzenia powietrza.

Transfer zanieczyszczeń z fazy gazowej do fazy ciekłej ulega zwiększeniu wraz z liczbą jednostek złoża, co przekłada się na bardzo wysoką sprawność usuwania zanieczyszczeń. Dodatkowo w ten sposób unika się możliwości wydostawania się nieoczyszczonego powietrza.

AMARGO produkuje najwyższej jakości skrubery z tworzywa sztucznego. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – produkt wytwarzamy po analizie potrzeb, warunków i możliwości Użytkownika. Dzięki temu, kierując się naszym doświadczeniem i wiedzą, jesteśmy zaproponować optymalne rozwiązanie i profesjonalne doradztwo.

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?

Zgłoś się do AMARGO!

ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl