Pojemniki plastikowe przemysłowe – zbiorniki chemoodporne i na wodę na zamówienie

Produkujemy na zamówienie zbiorniki przemysłowe wielkogabarytowe na media wymagające: zbiorniki chemoodporne i na wodę z wysokogatunkowego tworzywa PE / PP / PVC / PVDF.

AMARGO od kilkunastu lat oferuje kompleksową usługę spawania nietypowych pojemników plastikowych na indywidualne zamówienie oraz wszelkich innych prefabrykatów przeznaczonych przemysłu. Doświadczenie zdobywaliśmy (i zdobywamy) przy nietypowych, wymagających inżynierskiej wiedzy realizacjach, a swoją wiedzę pogłębiamy na wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach oraz w ramach naszej Szkółki Spawaczy. 

Pojemniki plastikowe przemysłowe AMARGO to zbiorniki chemoodporne przeznaczone do przechowywania wymagających mediów – od wody pitnej po żrące chemikalia.

Nasza praca opiera się na wizji lokalnej, na której wstępnie precyzujemy wymagania i oczekiwania Klienta. Opracowujemy i kompletujemy pełną dokumentację techniczno-projektową, co umożliwia nam dobór optymalnego tworzywa i rozwiązania konstrukcyjnego. Dobieramy i dostarczamy asortyment towarzyszący, np. rury, kształtki. Wykonujemy także wiele innych niewymienionych usług – zapytaj nas, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Zamówionymi produktami mogą być między innymi:

  • mieszalniki żrących substancji chemicznych o dowolnych rozmiarach i kształtach,
  • zbiorniki buforowe i dozowania chemikaliów, koagulantów, reduktorów, kwasów i zasad,
  • zbiorniki magazynowe (także z podwójną ścianką) z systemem detekcji ewentualnych nieszczelności i tacą wychwytującą,
  • zbiorniki procesowe stosowane w przemyśle chemicznym, galwanizerskim, obróbki metali, spożywczym, papierniczym,
  • wanny galwanizerskie i trawialnicze, aparaty technologiczne, kanały w wydziałach chemicznych, tace stanowisk przeładunkowych, przelewowych i rozlewniczych związków silnie żrących, elementy elektrolizerów itd.
  • kanały wentylacyjne okrągłe, prostokątne odporne na wilgoć i działanie związków żrących z chemoodpornych płyt PE / PP/ PPs, system kształtek  wentylacyjnych,
  • skrubery, absorbery,
  • systemy kolektorów zbiorczych

Jako dodatkowe wyposażenie proponujemy wskaźniki poziomu cieczy – sondy pomiarowe, poziomowskazy pływakowe, kulkowe, króćce, pompy dozujące, mieszadła, konstrukcje ze stali szlachetnych, elementy do pomiaru przepływu oraz inne urządzenia i elementy według indywidualnych potrzeb.

Pracujemy z najlepszymi – wyróżniamy się wykwalifikowaną kadrą, współpracą ze środowiskiem projektantów i inżynierów oraz techników z instytutów spawalnictwa tworzyw sztucznych. Bierzemy udział w projektach międzynarodowych oraz pracach badawczych.

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w prostych, jak i skomplikowanych realizacjach. Mamy własny, nowoczesny, wysokiej jakości sprzętu spawalniczy obsługiwany przez przeszkolonych fachowców.

Stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone materiały do produkcji, na bazie granulatów pierwotnych renomowanych dostawców światowych. Mamy systemy kontroli jakości i szczelności oraz wytrzymałości.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli szukasz zbiornika do magazynowania substancji niebezpiecznych, wspomagającego realizowane procesy technologiczne lub zbiornika rezerwowego wody ppoż. lub pitnej, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.


ikona-telefon  22 758 88 27   ikona-email  eksperci@amargo.pl

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Przepisy RODO – informacje dla Klientów, Partnerów i Sympatyków AMARGO
Nasze kompetencje – sukces Twojej inwestycji. Nowy katalog Amargo
Jak zoptymalizować koszty i obsługę procesu technologicznego dzięki zmianie sposobu magazynowania medium?
Zbiorniki z tworzywa laminowanego do magazynowania ścieków
Stacje NO – urządzenia do napełniania i opróżniania zbiorników
Serce Amargo – tu powstają zbiorniki
Inwestycja zapewniająca rozwój przedsiębiorstwa – zbiorniki procesowe z instalacjami w ramach budowy nowej linii technologicznej
Jak produkujemy zbiorniki z tworzyw sztucznych [wideo]
Produkcja innowacyjnych zbiorników z tworzyw termoplastycznych metodą nawojową – co przemysł na niej zyska?

Kategoria: Pozostałe