Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Jako producent zbiorników z tworzyw termoplastycznych, m.in. dla przemysłu chemicznego, chcąc aktywnie uczestniczyć w działaniach na rzecz rozwoju branży chemicznej i pokrewnych, z początkiem lutego br. oficjalnie zostaliśmy nowym członkiem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego (PIPC).

Podstawowe obszary, na które stawiamy jeśli chodzi o działania wspierające przemysł chemiczny

Nie chcemy być tylko firmą niemo widniejącą na liście członków PIPC. Zależy nam na tym, by mieć realny wpływ na kształtowanie rozwiązań dla przemysłu chemicznego poprzez dzielenie się naszymi doświadczeniami, wymianą dobrych praktyk i oddziaływaniem na kwestie prawodawstwa. Do podstawowych obszarów, na które stawiamy jeśli chodzi o działania wspierające przemysł chemiczny należą:

 • Technologia zbiorników kompozytowych do magazynowania wodoru w oparciu o założenia Europejskiego Zielonego Ładu (więcej informacji znajduje się tutaj>>)
 • Rozpowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zbiorników magazynowych na materiały żrące, trujące i niebezpieczne, rurociągów dwuściennych, stanowisk NO, systemów detekcji zbiorników podziemnych, etc.

 • Wpływ na zmiany regulacji w zakresie zbiorników magazynowych, ich okresów żywotności, elementów pozwalających na rzetelną ocenę stanu technicznego (o wspomnianych na końcu aspektach mówimy m.in. w najnowszym podcaście – kliknij tutaj, by odsłuchać odcinka>>)

Zbiorniki Amargo dla przemysłu chemicznego

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

  *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

  [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

  Kategoria: Życie firmy