Amargo partnerem XI Kongresu Polska Chemia

Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Z dumą informujemy, że zostaliśmy partnerem XI Kongresu Polska Chemia organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego! Wydarzenie odbędzie się 6-7 czerwca 2024 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Podczas tegorocznej edycji zostaną poruszone zagadnienia:

 • „New Deal” dla Europy – jak nowa kadencja władz UE wpłynie na kształt i przyszłość branży chemicznej?
 • Transformacje, regulacje – czy jest jeszcze miejsce na biznes chemiczny?
 • Energia dla chemii – jak zapewnić bezpieczeństwo energetyczne strategicznego sektora gospodarki?
 • Inwestycje 360° – zrównoważoność, ludzie, innowacje.
 • ChemAI – czy przemysł chemiczny może stać się pionierem wykorzystania sztucznej inteligencji na tle innych branż?

Z jakimi barierami regulacyjnymi i technologicznymi mierzy się przemysł chemiczny przy rozpoczynaniu nowych inwestycji? Porozmawiamy o tym podczas panelu dyskusyjnego

Podczas tegorocznego wydarzenia Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo, wraz z ekspertami: Grzegorzem Czul – Prezesem Zarządu Fluor Corporation, Igą Lis – Dyrektor ds. rozwoju biznesu i inwestycji, General Counsel, Hyundai Engineering Co. Ltd., Członek Zarządu, Hyundai Engineering Poland, Piotrem Kapuścińskim – Wiceprezesem Zarządu, Qemetica Soda Polska (do maja jako CIECH Group) oraz Marcinem Podgórskim, Dyrektorem Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Nowa inwestycja, zastane otoczenie – jak pogodzić wszystkich interesariuszy?”, moderowanym przez dr Adriannę Ogonowską z Kancelarii Wardyński & Partners.

Eksperci porozmawiają o tym:

 • z jakimi barierami regulacyjnymi i technologicznymi mierzy się przemysł chemiczny przy rozpoczynaniu nowych inwestycji?
 • jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami?
 • jak pogodzić interesy biznesu i lokalnych społeczności?

Do zobaczenia!

Rejestracja i szczegóły: kliknij tutaj

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

  *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

  [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

  Kategoria: Życie firmy