REKRUTACJA: Dołącz do nas jako Inżynier Sprzedaży / Konsultant technicznego wsparcia klienta B2B

 • Jeśli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, które oprócz dobrego wynagrodzenia przyniosą Ci satysfakcję
 • Jeśli jesteś otwarty/a na poznawanie nowych technologii

Wzbogać nasz zespół jako Inżynier Sprzedaży – Konsultant technicznego wsparcia klienta B2B.

Twoja praca będzie polegać na pomaganiu Klientom w realizacji ich celów poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań – zbiorników z tworzyw sztucznych i instalacji

Do Twoich zadań będą należały:

 • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez skuteczny prospecting.
 • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami poprzez kontakt bezpośredni – spotykając się z przedstawicielami biur projektowych i zakładów przemysłowych – resztę czasu przeznaczysz na zgłębianie tajników technologii i niezbędne prace biurowe. Twoje miejsce zamieszkania nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia.
 • Realizacja obsługi pozyskanych projektów wedle procesów sprzedaży Amargo, w tym: ustalanie potrzeb, weryfikacja stanu obecnego, wstępna ocena w zakresie wykonalności przedsięwzięcia, doradztwo od strony biznesowej, zebranie danych do opracowania projektowego i konsultacji z Technologiem, uczestnictwo w całym procesie wycen, przygotowanie oferty, zamknięcie kontraktu i obsługa posprzedażowa (poza współpracą z klientami końcowymi, dystrybutorami oraz biurami projektowymi będziesz w stałym kontakcie z naszym technologiem oraz działem produkcji).
 • Poszerzanie wiedzy technicznej w zakresie zbiorników z tworzyw sztucznych i instalacji, która pozwoli Ci na rzetelną, świadomą argumentację proponowanych rozwiązań – dla Klientów Amargo staniesz się Partnerem, który trafnie rozpozna ich problemy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie – oni zyskają bezpieczeństwo, a Ty satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Efektem działań będzie realizacja ustalonego wspólnie planu sprzedażowego i wynikającego z niego wynagrodzenia.

Nasze oczekiwania – jeśli spełniasz co najmniej 70% z nich, jesteś osobą, której szukamy

 • Wykształcenie techniczne (preferowane: Inżynieria Środowiska, Inżynieria Materiałowa, Chemia, ewentualnie Mechanika) lub praktyczna wiedza z tego zakresu (m.in. umiejętność czytania dokumentacji technicznej, podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa (tworzywa sztuczne lub metale i inne materiały)).
 • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej, przemysłowej lub pokrewnej – umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, skutecznego wykorzystywania zebranych informacji i merytorycznej obrony prezentowanej propozycji.
 • Dyspozycyjność pod kątem wyjazdów służbowych.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie, który pozwoli Ci się porozumieć z Klientem lub poddostawcami.
 • Znajomość branży przemysłowej: działy UR, Techniczne, Zakupów, biura projektowe, zakłady przemysłowe + stacje uzdatniania wody / oczyszczalnie (firmy eksploatujące, realizujące tego typu inwestycje i remonty).
 • Lubimy porządek, dlatego ważne jest dla nas, by praca w systemie CRM według określonych zasad nie była dla Ciebie straszna – dzięki temu ułatwisz działania nie tylko sobie, ale również innym osobom z zespołu.

Co otrzymasz w zamian

 • Możliwość sformułowania własnej ścieżki rekrutacyjnej, która pozwoli Ci się upewnić czy Amargo to miejsce dla Ciebie.
 • Współpraca na podstawie kontraktu B2B / umowy o pracę – Twoje wynagrodzenie będzie składało się z podstawy oraz premii bazującej na osiąganych wynikach sprzedażowych.
 • Wsparcie zespołu na pierwszym etapie współpracy – zarówno od strony technologicznej, handlowej i marketingowej – po wdrożeniu liczymy na Twoją samodzielność.
 • Pakiet narzędzi, wyposażenia oraz oprogramowania wspomagającego obsługę Klienta i procesów sprzedaży.
 • Pracę w stabilnej firmie – Amargo ma już ponad 18 lat i ciągle się rozwija!
 • Jesteśmy zdrową, otwartą na pomysły organizacją, którą tworzy zespół zgranych i przyjaznych ludzi, dlatego będziesz mieć aktywny udział w rozwoju firmy i możliwość modelowania swojej przyszłości.
 • Jeśli uznasz, że jest Ci to potrzebne, otrzymasz wsparcie wewnętrznego trenera – coacha lub weźmiesz udział w dedykowanych szkoleniach technicznych lub sprzedażowych.
Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szukam osoby, dla której kontakt z Klientem i realizacja ciekawych, wymagających projektów to pasja! Nie będę ukrywał – ta praca wymaga wiedzy technicznej i obycia z branżą przemysłową. Inżynier Sprzedaży Amargo powinien czuć ideę szybkiego i kompleksowego rozwiązywania trudności, z którymi mierzą się nasi Klienci. Jestem osobą mocno otwartą na nowe koncepcje i pomysły – cenię ludzi, którzy mają swoje zdanie i potrafią je konsekwentnie przekuć w odpowiednie działania. Daję dużo swobody, ale wymagam, by zadania były odpowiedzialnie realizowane – nasze projekty mają istotny wpływ na bezpieczeństwo prowadzonych procesów. Staram się przy tym robić wszystko, by każdemu stwarzać środowisko pozwalające na rozwój osobisty i zawodowy.

Zależy mi, by osoba, która zasili nasze szeregi czuła, że decyzja o współpracy była jedną z tych lepszych decyzji w życiu oraz by poza dobrym wynagrodzeniem przynosiła także poczucie spełnienia i satysfakcji. Idealnie, gdy nadajemy na tych samych falach i obrany cel jest zrozumiały i ważny nie tylko dla głowy firmy. Czekam zatem na Ciebie.

Jeśli czujesz, że chcesz wspólnie z nami realizować misję Amargo, aplikuj do nas!

Swoją aplikację prześlij na adres praca@amargo.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Liczymy na to, że nie szukasz pracy na chwilę i chętnie zwiążesz się z nami na dłużej.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AMARGO Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Koprkach moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”. Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych, dobrowolnie podanych jest AMARGO Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Koprkach przy ul.Jaśminowej 16. Dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe i wynika z art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz.U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz innych przepisów szczególnych.

Czekamy na Ciebie!

Zbiornik chemoodporne na clariant z tworzywa HDPE
Zbiornik magazynowy ługu sodowego NaOH jeszcze przed montażem
Zbiornik magazynowy dwupłaszczowy, izolowany - dozorowy (UDT)
Kategoria: Życie firmy