Rekrutujemy! Samodzielna praca na stanowisku Inżyniera Sprzedaży czeka na Ciebie!

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, które oprócz dobrego wynagrodzenia przyniosą Ci satysfakcję, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Wzbogać nasz zespół jako Inżynier Sprzedaży – weź udział w opracowaniu własnej ścieżki rekrutacyjnej i miej realny wpływ na swój rozwój osobisty oraz realizacje celów Amargo!

Na czym będzie polegać Twoja praca?

 • Początkowo 30-40% czasu spędzisz w terenie, spotykając się z przedstawicielami biur projektowych lub zakładów przemysłowych (docelowo będzie to ok. 70%) – resztę czasu przeznaczysz na zgłębianie tajników technologii i niezbędne prace biurowe. Twoje miejsce zamieszkania nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia.
 • Będziesz aktywnie pozyskiwać nowych klientów poprzez skuteczny prospecting oraz utrzymywać relacje poprzez kontakt bezpośredni – efektem działań będzie realizacja ustalonego wspólnie planu sprzedażowego, która zostanie nagrodzona.
 • Będziesz realizować obsługę pozyskanych projektów (zarówno krótko- jak i długofalowych) od złożenia oferty, po zamknięcie kontraktu i obsługę posprzedażową – poza współpracą z klientami końcowymi, dystrybutorami oraz biurami projektowymi będziesz w stałym kontakcie z naszym technologiem oraz działem produkcji.
 • Będziesz na bieżąco rozwijać swoją wiedzę techniczną w zakresie zbiorników z tworzyw sztucznych, która pozwoli Ci na rzetelną, świadomą argumentację proponowanych rozwiązań – dla Klientów Amargo staniesz się Partnerem, który trafnie rozpozna ich problemy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie – oni zyskają bezpieczeństwo, a Ty satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.
Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szukam osoby, dla której kontakt z Klientem i realizacja ciekawych, wymagających projektów to pasja! Nie będę ukrywał – ta praca wymaga wiedzy technicznej i obycia z branżą przemysłową. Inżynier Sprzedaży Amargo powinien czuć ideę szybkiego i kompleksowego rozwiązywania trudności, z którymi mierzą się nasi Klienci. Jestem osobą mocno otwartą na nowe koncepcje i pomysły – cenię ludzi, którzy mają swoje zdanie i potrafią je konsekwentnie przekuć w odpowiednie działania. Daję dużo swobody, ale wymagam, by zadania były odpowiedzialnie realizowane – nasze projekty mają istotny wpływ na bezpieczeństwo prowadzonych procesów. Staram się przy tym robić wszystko, by każdemu stwarzać środowisko pozwalające na rozwój osobisty i zawodowy.

Zależy mi, by osoba, która zasili nasze szeregi czuła, że decyzja o współpracy była jedną z tych lepszych decyzji w życiu oraz by poza dobrym wynagrodzeniem przynosiła także poczucie spełnienia i satysfakcji. Idealnie, gdy nadajemy na tych samych falach i obrany cel jest zrozumiały i ważny nie tylko dla głowy firmy. Po jednej z ostatnich rekrutacji – ze względu na pandemię obywała się wirtualnie, a na dodatek trwała 5 h – tak, naprawdę! i wspominam to bardzo miło! – utwierdziłem się w przekonaniu, że mówienie tym samym językiem i wspólne zrozumienie są możliwe, co przekłada się na owocną współpracę! Czekam zatem na Ciebie.

Nasze oczekiwania – jeśli spełniasz co najmniej 70% z nich, jesteś osobą, której szukamy

 • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej, przemysłowej lub pokrewnej – potrafisz nawiązywać relacje, prowadzić rozmowy handlowe, skutecznie wykorzystywać zebrane informacje i merytorycznie bronić prezentowanej propozycji. Masz świadomość, że praca na tym stanowisku wiąże się z dyspozycyjnością pod kątem wyjazdów służbowych.
 • Masz wykształcenie techniczne (preferowane: Inżynieria Środowiska, Inżynieria Materiałowa, Chemia, ewentualnie Mechanika) lub posiadasz praktyczną wiedzę z tego zakresu (m.in. potrafisz czytać dokumentację techniczną, masz podstawową wiedzę z zakresu materiałoznawstwa (tworzywa sztuczne lub metale i inne materiały)).
 • Znasz język angielski na poziomie, który pozwoli Ci się porozumieć z Klientem lub poddostawcami.
 • Znasz branżę przemysłową: działy UR, Techniczne, Zakupów, biura projektowe, zakłady przemysłowe + stacje uzdatniania wody / oczyszczalnie (firmy eksploatujące, realizujące tego typu inwestycje i remonty) – krótko mówiąc nie są Ci obce takie przedsiębiorstwa jak Synthos, PKN Orlen, Anwil, Brenntag i inne zakłady z branży spożywczej, chemicznej, cynkownie, galwanizernie, itp.
 • Chcesz rozwijać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności – zarówno w obszarze technologii zbiorników z tworzyw sztucznych jak i skutecznej sprzedaży B2B.
 • Wytrwale i odpowiedzialnie dążysz do postawionych sobie celów.
 • Jesteś osobą samodzielną – nie czekasz biernie, aż szef przydzieli Ci kolejne zadanie – oczekujemy, by ustalone cele były realizowane, ale dajemy duże pole swobody.
 • Potrafisz umiejętnie organizować i priorytetować zadania tak, aby prowadziły Cię do realizacji celów.
 • Lubimy porządek, dlatego ważne jest dla nas, by praca w systemie CRM według określonych zasad nie była dla Ciebie straszna – dzięki temu ułatwisz działania nie tylko sobie, ale również innym osobom z zespołu.
 • Nie szukasz pracy na chwilę i chętnie zwiążesz się z nami na dłużej.

Co otrzymasz w zamian

 • Przede wszystkim dajemy możliwość sformułowania własnej ścieżki rekrutacyjnej, która pozwoli Ci się upewnić czy Amargo to miejsce dla Ciebie.
 • Proponujemy formę współpracy w oparciu o kontrakt B2B – jesteśmy jednak elastyczni i jeśli preferujesz umowę o pracę, daj nam o tym znać – na pewno się dogadamy. Twoje wynagrodzenie będzie składało się z podstawy oraz premii bazującej na osiąganych wynikach sprzedażowych.
 • Wiemy, że początki mogą być trudne, dlatego na pierwszym etapie współpracy zapewnimy Ci wsparcie naszego zespołu – zarówno od strony technologicznej, handlowej i marketingowej – po wdrożeniu liczymy na Twoją samodzielność.
 • Otrzymasz pakiet narzędzi, wyposażenia oraz oprogramowania wspomagającego obsługę Klienta i procesów sprzedaży.
 • Pracę w stabilnej firmie – Amargo ma już ponad 15 lat i ciągle się rozwija!
 • Jesteśmy zdrową, otwartą na pomysły organizacją, którą tworzy zespół zgranych i przyjaznych ludzi (sprawdź, z kim będziesz współpracować >>), dlatego będziesz mieć aktywny udział w rozwoju firmy i możliwość modelowania swojej przyszłości.
 • Jeśli uznasz, że jest Ci to potrzebne, otrzymasz wsparcie wewnętrznego trenera – coacha lub weźmiesz udział w dedykowanych szkoleniach technicznych lub sprzedażowych.

Za co pracownicy cenią Amargo?

Piotr Daszkowski – Project Manager, Amargo

Piotr Daszkowski, Project Manager

Z firmą jestem związany już ponad 11 lat, a więc można powiedzieć, że znam ją od podszewki. Cenię Amargo za otwartość i swobodę w działaniu, które dają mi nieograniczone możliwości rozwoju. A przejście na kontrakt było najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć!

Co tak właściwie będziesz dostarczać Klientom?

Oferowane przez Ciebie produkty i usługi będą rozwiązywać realne potrzeby Klientów Amargo – będą to finalnie:

Czujesz, że ta praca jest dla Ciebie?

Jeśli czujesz, że chcesz wspólnie z nami realizować misję Amargo, wyślij na adres praca@amargo.pl swoje CV i napisz nam kilka dodatkowych słów na temat tego, co sprawi, że praca będzie przynosić Ci satysfakcję – zależy nam na tym, by czuć wspólne flow!

Czekamy na Ciebie!

Zbiornik chemoodporne na clariant z tworzywa HDPE
Zbiornik magazynowy ługu sodowego NaOH jeszcze przed montażem
Zbiornik magazynowy dwupłaszczowy, izolowany - dozorowy (UDT)
Kategoria: Życie firmy