Zbiornik retencyjny wody pitnej, z atestowanego przez PZH tworzywa, na specjalne zamówienie

Zbiornik retencyjny wody pitnej budowany na miejscu, w pomieszczeniu, nawet trudno dostępnym, do którego prowadzą wąskie drzwi – ekipa AMARGO przeciśnie się razem z elementami zbiornika!

Zbiornik retencyjny na wodę pitną wykonamy specjalnie na Twoje zamówienie i dostosowany do Twoich warunków! Zbiorniki retencyjne składamy z paneli AMARGPanel z wysokogatunkowego tworzywa, które nie utlenia się, nie odspaja, nie kruszy, nie dochodzi do erozji ścianki materiału.

Zbiorniki AmargTank to najlepsze sposób na magazynowanie wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi – co potwierdzają atesty Polskiego Zakładu Higieny. Dzięki temu, że stosowane materiały ograniczają rozwój i namnażanie bakterii (w tym m.in. bakterii z rodziny Legionella), zbiorniki zachowują wysokie standardy higieniczne, a koszty dezynfekcji są niskie.

Dzięki modułowej konstrukcji zbiorników, możliwe jest wniesienie przez każde drzwi prefabrykatów,  więc nie ma potrzeby wyburzania ścian, a przy okazji można zagospodarować nieużywane, małe lub skomplikowane pomieszczenie. Ponadto nasi fachowcy wykonują zbiorniki z dokładnością do 1 milimetra – to oznacza maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Budujemy zbiorniki na wodę dla szpitali, hospicjów, budynków użyteczności publicznej.

Potrzebujesz zbiornika retencyjnego na wodę pitną? Jesteś projektantem i szukasz dostawcy o wieloletnim doświadczeniu i szerokich horyzontach?

Zadzwoń, napisz! Czekamy na Twój szkic / projekt / potrzebę!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/pl/oferta/produkty/zbiorniki-na-wode

Zbiornik na wodę pitną z PE z atestem PZH, budowany na miejscu. Projektowanie, wykonanie, montaż

Zbiorniki wewnętrzne na wymiar z tworzywa, do nietypowych przestrzeni, miejsc trudnodostępnych, zbudowanie w ciasnym zaułku