Wanna wychwytowa zabezpieczająca pod zbiorniki

Wanna wychwytowa to zabezpieczenie wymagane…

…przez Urząd Dozoru Technicznego i Instytucje Ochrony Środowiska.

Zdarza się, że urządzenia, jakie mamy w swoich zakładach, wykazują pewne mankamenty. Wanna wychwytowa to produkt wymyślony właśnie na takie sytuacje – kiedy okazuje się, że w przedsiębiorstwie coś kapie, przecieka lub jest nieszczelne. Wanny umożliwiają przygotowanie się na awarie i ułatwiają kontrolę nad zakładem przemysłowym, laboratorium lub stanowiskiem rozładunku cystern.

Mimo że zbiorniki są wykonywane z największą starannością, może dojść do jakiejś nieszczelności – na przykład wyniku uderzenia. Wtedy wanny wychwytowe wyłapują ewentualny wyciek, zabezpieczając w ten sposób podłogę w hali produkcyjnej. Tego typu tace awaryjne znajdują zastosowanie przy torowiskach, odpływach ściekowych oraz stanowiskach  rozładunku cystern.

https://www.amargo.pl/pl/oferta/produkty/zbiorniki-i-aplikacje-spawane-zgrzewane/wanny-ociekowe

Tak jak wszystkie produkty w AMARGO, każda wanna wychwytowa jest szyta na miarę. Dzięki temu mamy właściwie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o kształt i dopasowanie tacy, nawet do skomplikowanej instalacji. Mamy indywidualne podejście do każdego Klienta, zapewniając mu fachowe konsultacje i dogłębną analizę jego potrzeb. Specjalizujemy się w zamówieniach nietypowych, ponieważ jako wysokospecjalistyczna, nowoczesna firma oferujemy innowacyjne, a jednocześnie już sprawdzone rozwiązania.

Możliwości przeznaczenia i wykonania wanny wychwytowej jest tak wiele, że nie sposób opisać wszystkich na raz! Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi konsultanci profesjonalnie doradzą i przedstawią optymalną ofertę. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i stale podnoszone kwalifikacje umożliwiają nam najpierw doradztwo, a później sprawne i profesjonalne wykonanie produktu. Świadczymy usługi w całej Polsce, a nawet jeszcze dalej! Mobilne ekipy AMARGO dojadą na koniec świata ? Prowadzimy dokładną dokumentację, spisujemy protokoły – u nas wszystko masz na papierze.
Zaufanie, uczciwość i najwyższa jakość – oto idea AMARGO i wartości wszystkich pracowników.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl