Wanna ociekowa z tworzywa zabezpieczeniem w Twoim zakładzie pracy

W każdym przedsiębiorstwie, zakładzie pracy czy laboratorium, a także na …

stanowisku rozładunku cystern – wanna ociekowa z tworzywa zabezpieczy środowisko lub Twoją posadzkę przed niekontrolowanym wyciekiem!

W zasadzie w każdym miejscu, w którym przechowuje się lub pracuje z niebezpiecznymi substancjami, takimi jak na przykład kwasy, ługi, powinna być taca awaryjna. Jest ona wymagana przez Urząd Dozoru Technicznego. Wanna ociekowa z tworzywa świetnie sprawdza się w takich zadaniach – jest chemoodporna i można ją wykonać pod już istniejące instalacje, gdzie występują jakieś ograniczenia (utrudniony dostęp, nierówny teren).

https://www.amargo.pl/pl/zastosowania-lista/tace-ociekowe

Ewentualne wycieki chemikaliów z linii produkcyjnych spędzają Ci sen z powiek? Zainwestuj w sprawdzony, bezawaryjny system zabezpieczeń i śpij spokojnie! Wanna ociekowa z tworzywa w razie nieszczelności lub nagłego uszkodzenia zapobiegnie rozlaniu się niebezpiecznej substancji.

Nie wiesz, jakiej wanny potrzebujesz? Zapytaj nas! Podaj nam medium, z jakim pracujesz, a my przeanalizujemy Twoje potrzeby i dobierzemy materiał o odpowiedniej odporności chemicznej.

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo, a także profesjonalne doradztwo. Wieloletnie doświadczenie, stały rozwój i pasja – to charakteryzuje AMARGO. Nasze mobilne ekipy składają się z wykwalifikowanych fachowców którzy niejedną wannę już zespawali! 🙂 Podnosimy standardy produktów z polietylenu i polipropylenu – u nas klasa PREMIUM jest po prostu normą.
Prowadzimy pełną dokumentację naszych prac – polityka uczciwości od lat wchodzi nam na dobre 🙂

Posiadamy dopuszczenia UDT.

Skontaktuj się z nami – czekamy na Twoje pytania i pomysły!
Każdy zakład ma inne potrzeby i możliwości – w AMARGO „uszyjemy na miarę” wannę ociekową z tworzywa sztucznego specjalnie dla Ciebie!

Znajdziesz nas tutaj:

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

 

Wanna ociekowa do zbiornika z tworzywa koszt cena