Temat przewodni na dzisiaj to : Jakiej konstrukcji robot wybrać by wykonać zoptymalizowane spawanie tworzyw sztucznych ?

spawanie tworzyw sztucznych – zbiorników chemoodpornych PE HD PP PVDF PCV

Budowa chemoodpornych zbiorników to zaawansowany proces, w którym jeden z etapów to spawanie tworzyw sztucznych. W zależności od warunków pracy i charakteru zbiornika (magazynowy lub procesowy) dobieramy adekwatne materiały spośród szerokiej palety tworzyw sztucznych – renomowanych koncernów europejskich.

Uwzględniając rodzaj materiału (PE PP PCV PVDF) oraz grubość i typ spoiny wykonujemy odpowiednią metodą spawanie tworzyw sztucznych. Mamy do dyspozycji urządzenia hotgas lub wytłaczarki.

Ciągle mówimy o pracy manualnej. Obecnie prowadzimy inwestycję polegającą na zabudowie robota, który może wykonywać automatyczne spawanie tworzyw sztucznych.

Parametry spawania tworzywa, w tym wydajność ekstrudera oraz prędkość posuwu / obrotów definiowalne – zależnie od grubości i spoiny.

Zapraszamy do rozmów i współpracy firmy oferujące ramiona / roboty + wytłaczarki – ekstrudery przystosowane do pracy ciągłej https://www.amargo.pl/pl/kontakt

spawanie tworzyw zbiorniki cylindryczne PE PP FRP PVDF